„Vrátím se štíhlá a krásná,“ vzkazuje z Pákistánu heroinová Tereza

Za deset měsíců v pákistánské vazební cele Češka Tereza Hlůšková (22) pěkně přibrala. Podle Arshada Aliho, zvláštního zpravodaje Expresu, je dívka, která je obviněna z pašování heroinu, těžší o sedm kilogramů. S nadváhou chce Tereza co nejdříve zatočit. V cele začala cvičit a pevně věří, že z ní zase bude štíhlá kráska a již brzy svou novou image ukáže v rodné zemi.

S Češkou Terezou se zvláštní zpravodaj Expresu Arshad Ali viděl naposledy během středečního soudního líčení. Oproti minulému setkání, kdy se rozbrečela, byla mladá dívka v mnohem lepší náladě. 

Zase rozdávala úsměvy a dokonce skrz Aliho popřála své babičce k narozeninám. „Vzkazuje, že ji moc miluje a stýská se jí,“ říká pákistánský reportér, který s dívkou mluvil také o její touze zhubnout přebytečná kila.

„Tereza mi řekla, že její dieta pokračuje. Stále cvičí a vzkazuje, že se do České republiky vrátí krásná a štíhlá,“ pokračuje Ali.

Tereza Hlůšková kráčí k soudu.

Tereza Hlůšková kráčí k soudu.

Podle Aliho Tereza v cele posiluje celé tělo a dělá také takzvaný core training pro zpevnění těla.

„Na svobodě prý nikdy necvičila, teď ale musí, protože chce shodit. Je z toho špatná. Nejdříve začala pravidelně chodit, teď už posiluje,“ pokračuje Ali.

Chuť zhubnout měla Tereza prý často i v době, kdy byla ještě na svobodě. Náš zdroj, který zná dívku dlouhé roky a promluvil jen pod zárukou anonymity, nám prozradil, že o dietách básnila Tereza často. Vždy ale zůstalo jen u toho básnění.

„Pořád říkala, že chce zhubnout. Vždy chtěla začít v pondělí, jenže stačilo jít do obchodu a hned si koupila něco nezdravého,“ řekl nám zdroj.

Tereza přišla k soudu s dobrou náladou.

Tereza přišla k soudu s dobrou náladou.

Tak snad teď Tereze motivace vydrží déle. Otázkou však je, jak moc je reálné, že novou vizáž Tereza v následujících měsících či dokonce letech předvede v České republice. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:09 30. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  69
 • Haha
  53
 • Tvl
  19
 • Super
  16
 • Cože
  16
 • Sladký
  12
Komentáře

Mohlo by vás zajímat