Zásadní novinky z Pákistánu: „Důkazy proti Tereze jsou silné,“ tvrdí novinář

Češce Tereze Hlůškové (22) hrozí za pašování devíti kilogramů heroinu krutý trest. Mluví se o až o deseti letech za mřížemi. Ona ale dál rozdává úsměvy na všechny strany. Náš exkluzivní zdroj z Pákistánu zjistil, co ji nejspíše dělá tak šťastnou. Dívka prý cítí šanci na svobodu, která není až tak malá, jak se původně zdálo.

Ve středu bylo na programu další soudní stání s Češkou Terezou Hlůškovou, která je už téměř rok v Pákistánu a je tamními úřady obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu.

Podle našeho zdroje došlo k naprosto zásadním událostem. Slyšení trvalo asi deset minut a Tereza přednesla soudu své odpovědi na otázky týkající se nekonečného případu.

Náš zdroj, který jinak pracuje coby novinář v nejmenované pákistánské televizi, byl soudu přítomen a krátce mluvil s dívčiným právníkem, který mu sdělil velice zajímavé informace.

„Zeptal jsem se ho, co napsala ve svých odpovědích, a on mi řekl, že Tereza nejprve popsala, proč přišla do Pákistánu. Chtěla zde prý pracovat jako modelka. Dále sdělila, že vůbec neví o drogách ve svém zavazadle a je podle svých slov nevinná,“ řekl nám zdroj.

Právník našemu zdroji dále prozradil, že je přesvědčen, že Tereza bude osvobozena. Soudce případ odročil na čtvrtek.

Podle našeho zpravodaje byla Tereza během středečního soudu v dobrém rozpoložení. Usmívala se na všechny strany a vypadala velmi spokojeně. 

Důvodem je dost možná to, že dívka je, stejně jako její právník, pevně přesvědčená o tom, že případ se blíží ke konci a ona bude osvobozena.

Tereza Hlůšková se u posledního soudu smála na všechny strany.

Tereza Hlůšková se u posledního soudu smála na všechny strany.

Náš zdroj obviněné Češce velké šance na svobodu nedává. Zároveň ale dodal, že existuje věc, která by Tereze k případné svobodě mohla výrazně pomoci.

„Důkazy proti ní jsou velice silné. Zachránit ji může pouze forenzní zpráva, která definitivně potvrdí, zda v jejím zavazadle byly drogy, a také to, kolik jich přesně bylo,“ dodal ještě reportér, který si nepřál být jmenován.

Podle našeho zdroje je nejreálnější variantou, že vyfasuje mnohaletý trest v pákistánské věznici.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:36 18. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  60
 • Super
  23
 • Haha
  20
 • Tvl
  14
 • Cože
  13
 • Sladký
  13
Komentáře