Smích vyměnila za slzy! Tereza u soudu neudržela emoce a rozplakala se

27. listopadu 2018
V úterý před pákistánským soudem opět stanula Češka Tereza Hlůšková (22), která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu. Tamní list Times of Islamabad uvádí, že se ostře sledovaná kauza chýlí ke konci. Tereza je ve vazbě už více než deset měsíců, a to se na ní podepsalo jak po psychické, tak po fyzické stránce. Během poslední návštěvy soudu se věčně usměvavá dívka dokonce rozplakala.

U úterního soudního líčení byl opět přítomen zvláštní zpravodaj Expresu Arshad Ali, který celý případ bedlivě sleduje a s Terezou Hlůškovou je v pravidelném kontaktu.

Alimu se tentokrát povedlo u soudu zachytit Češku ve velmi netypické chvíli pro ni. Dívka, která jinak i v těch nejhorších chvílích rozdává úsměvy na všechny strany, v úterý neudržela emoce na uzdě a rozbrečela se.

„V posledních dnech je velmi smutná,“ sdělil nám před časem Ali.

„Stýská se jí po České republice, po rodině. Nedávno si volala s otcem a ten se rozplakal,“ dodal ještě zvláštní zpravodaj, který jinak působí coby reportér pro televizi Dunya News.

Tereza se trápí.

Dost možná se na Tereze ale také skutečně podepisuje to, že se kauza blíží ke konci a dívka se již brzy dozví svůj ortel. 

Podle Aliho by mělo být o trestu pro mladou Češku jasno už během následujících týdnů. 

Tereza po boku svého obhájce.

Tereza po boku svého obhájce

Jako nejreálnější variantu reportér vidí několikaletý trest v pákistánském vězení. Dívka ale prý pevně věří v to, že se dočká svobody.

Fotogalerie

Komentáře