Heroinová Tereza se otrávila vězeňskou stravou! Zvracela a skončila v nemocnici

18. července 2019
Nesnesitelná vedra a otřesné hygienické podmínky nejsou to jediné, co v pákistánském kriminále Terezu Hlůškovou (23) ničí. Nepravomocně odsouzenou pašeračku v minulých dnech skolily zdravotní potíže, které údajně odstartovala otrava jídlem. Mladá Češka skončila v nemocnici!

O špatném zdravotním stavu Terezy Hlůškové nás informoval náš exkluzivní zdroj, který celý případ sleduje přímo v Pákistánu a je v pravidelném kontaktu jak s právníkem mladé Češky, tak se zaměstnanci věznice, kde si dívka z Uherského Hradiště odpykává téměř devítiletý trest.

„Tereza se otrávila vězeňským jídlem. Po obědě, kdy si dala nejmenovaný tradiční pákistánský pokrm, asi třikrát zvracela,“ svěřil se nám náš zdroj.

Vzhledem k tomu, že se stav nepravomocně odsouzené Češky nelepšil, musela navštívit vězeňskou nemocnici.

„Dostala zde léky a strávila jednu noc na lůžku. Doktor jí doporučil dietu,“ doplnil zdroj.

Dobře na tom Tereza není ani po psychické stránce. Poté, co jí 20. března soudce vyměřil trest osm let a osm měsíců, se Češka uzavřela do sebe. 

S nikým kromě svého právníka nekomunikuje, celé dny tráví sama na cele a se slzami v očích sní o brzké svobodě. Ta je ale, zdá se, v nedohlednu.

Terezu Hlůškovou zadrželi pákistánští celníci loni 10. ledna na letišti v Láhauru. Dívka, která tvrdila, že do Pákistánu jezdila jako modelka, měla u sebe v kufru devět kilogramů heroinu.

Hájila se, že o drogách nevěděla a někdo jí je podstrčil. Údajně se měla stát obětí jakéhosi drogového gangu, jehož šéfem má být jistý Tárik, který je podle posledních zpráv stále na svobodě.

V současné době se Tereza prostřednictvím svého právníka snaží popohnat vrchní soud, aby její odvolání začal řešit co nejdříve.

Jak ale známe pákistánský právní systém, rychlý proces se čekat rozhodně nedá.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:11 pátek 15. listopadu 2019. Anketa je uzavřena.

  • 71
  • 32
  • 27
  • 24
  • 22
  • 21
Komentáře