Pašeračka Tereza a její kumpáni: V Pákistánu začínají odkrývat drogový gang

Češka Tereza Hlůšková (22) je už více než rok v Pákistánu, kde je tamními úřady obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu. Už delší dobu se zdá, že ostře sledovaný případ stojí na mrtvém bodě. Teď se ale u soudu objevil nový podezřelý, který má být Tereziným šoférem a členem údajného drogového gangu, do jehož spárů se Češka dostala.

U posledního soudu, který proběhl tuto středu, byli jmenováni další dva muži, kteří mají být zapleteni případu pašeračky Terezy Hlůškové.

Prvním je Aftab Anwer Bhatti, který měl v údajném drogovém gangu působit jako šofér. Druhým je jistý Kiyal Wali, který měl zajišťovat drogy.

Není tomu dlouho, co se v souvislosti s pašeračkou Terezou zmiňoval jistý Shoaib, který měl dívku ubytovávat v pronajatém domě.

Aftab měl být šofér.

Aftab měl být šofér.

Dříve vyšlo najevo, že celému tomuto gangu šéfuje jistý T. T. Tariq, který je stejně jako většina ostatních podezřelých na útěku.

Na snímku jistý Shoaib

Na snímku jistý Shoaib

Terezu Hlůškovou zadrželi pákistánští celníci 10. ledna 2018 na letišti v Láhauru. V jejím zavazadle našli devět kilogramů heroinu. Mladá Češka od začátku tvrdí, že o drogách nevěděla a že heroin jí někdo podstrčil.

Komentáře