Heroinová Tereza je v base za hrdinku, zachránila život vlivné političce

25. října 2019
Nepravomocně odsouzená pašeračka Tereza Hlůšková je v Pákistánu zase za hvězdu! Tentokrát není důvodem její vzhled či peprná minulost, ale hrdinské gesto. V kriminále prý zachránila život vlivné spoluvězeňkyni.

Už před časem jsme vás informovali, že ve věznici Kot Lakhpat se Tereza hodně skamarádila s vlivnou političkou Maryam Nawazovou, která je dcerou bývalého pákistánského premiéra Naváze Šarífa.

Nawazová je v kriminále od srpna, je podezřelá z finančních zločinů. 

„Tereza se hodně zajímala o její případ a také své nové spoluvězeňkyni vyprávěla o tom, jak se do vězení dostala ona. Zmínila se i o odvolacím soudu,“ sdělil nám před časem náš zdroj, který má kontakty v paňdžábské věznici.

Toto je nová spoluvězeňkyně Terezy Hlůškové.

Toto je nová spoluvězeňkyně Terezy Hlůškové.

Ten samý člověk se teď Expresu svěřil, že se političce v base udělalo zle a musela jí pomoct její nová kamarádka Tereza, kterou už nějakou dobu také trápí blíže nespecifikované zdravotní problémy a skončila nedávno i u doktora.

Dala jí své léky a přivolala pomoc

Podle našeho zdroje Tereza dala Maryam své léky a poskytla jí první pomoc.

„Bohužel během včerejška se jí udělalo ještě hůře,“ sdělil Expresu člověk, který celý případ bedlivě sleduje přímo v Pákistánu.

Tereza prý viděla, že to s Maryam nevypadá dobře, tak se rozhodla přivolat pomoc.

„Okamžitě informovala bachaře. Chvíli nato už Maryam vezla sanitka do nemocnice v Láhauru,“ dodal náš zvláštní zpravodaj.

Vlivná politička strávila v nemocnici několik hodin. Těžko říct, jak by Maryam dopadla, kdyby Tereza nezakročila.

Pro českou pašeračku to jsou jistě další plusové body u její vlivné kamarádky. Dívce z Uherského Hradiště nezbývá totiž nic jiného než věřit, že jí i sebemenší maličkost pomůže k vytoužené svobodě.

Tereza Hlůšková byla nepravomocně odsouzena letos 20. března. Soudce ji poslal do vězení na osm let a osm měsíců. Dívka, která měla pašovat devět kilogramů heroinu, si část trestu už odseděla.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:58 sobota 22. února 2020. Anketa je uzavřena.

  • 48
  • 48
  • 44
  • 41
  • 40
  • 38
Komentáře