Obrat v případu pašeračky Terezy! Přijela jsem do Pákistánu studovat islám, řekla u soudu

Žádný modeling, ale islám! Češka Tereza Hlůšková (22) se prý do Pákistánu vydala kvůli studiu náboženské ideologie. Podle pákistánského serveru Mera Mirpur toto dívka, která je tamními úřady obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, vypověděla v sobotu u soudu.

Server Mera Mirpur uvádí, že původně Tereza přiznala, že chtěla heroin propašovat do Emirátů. Teď ale změnila naprosto taktiku a říká něco úplně jiného.

Její nová verze je, že do Pákistánu přijela za účelem studia islámu. O zdejší kultuře se toho prý už hodně naučila a také ji přijala za svou. 

Důkazem budiž to, že se česká dívka často obléká do tradičních pákistánských šatů. Podle našeho exkluzivního zdroje hodlá Tereza o pobytu ve vzdálené zemi napsat i knihu.

Výše uvedený server také zmiňuje, že Tereza v minulosti tvrdila také to, že žádné drogy nepašovala a její zadržení bylo bezdůvodné.

Jedná se tedy už o několikátou verzi dívky z Uherského Hradiště, kterou pákistánští celníci zadrželi na letišti v  Láhauru 10. ledna a v jejím zavazadle tehdy našli devět kilogramů heroinu. 

I přestože se zpočátku zdálo, že krutý trest mladou dívku nemine, nedávno svitla naděje a soudce údajně smetl ze stolu nejnovější návrhy státního zástupce a uvedl, že důkazy byly vykonstruované.

Podle pákistánských médií se ostře sledovaný případ blíží ke konci a o osudu mladé dívky by mohlo být rozhodnuto do konce roku. Tereza pevně věří tomu, že bude osvobozena. 

Podle našeho exkluzivního zpravodaje ale dívka příliš velké šance nemá a nejreálnější variantou je, že vyfasuje několik let za mřížemi.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:39 21. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  42
 • Trapas
  24
 • Super
  14
 • Cože
  11
 • Tvl
  11
 • Sladký
  8
Komentáře