4 scénáře pro Terezu: „Má 20% šanci na svobodu,“ říká zpravodaj z Pákistánu

Proces s nejslavnější českou pašeračkou Terezou H. (22) se táhne už více než tři čtvrtě roku. Zpočátku se vše zdálo jako jasná věc. Dívka pašovala heroin a vyfasuje za to minimálně deset let za mřížemi. V posledních dnech se ale objevují spekulace, podle nichž má pohledná blondýnka šanci na svobodu. Tyto spekulace potvrdil i Pákistánec Arshad Ali, zvláštní zpravodaj Expresu, který nekonečný soudní proces bedlivě sleduje na vlastní oči a s Terezou komunikuje. „Dávám jí dvacetiprocentní šanci na svobodu,“ tvrdí náš exkluzivní zdroj přímo z Pákistánu. A jak reálné jsou podle něj další možnosti?
Ladislav Hrejzek   8:00
1/4

1.Svoboda

V minulých dnech mnoho lidí překvapily spekulace, podle nichž je možné, že se Tereza dočká svobody.

Důvodem má být fakt, že heroin u Terezy našli celníci, ale pracovníci tří dalších kontrol ji očistili. To alespoň řekl serveru Blesk.cz právník Gull Hassan Khan, který je s případem obeznámen.

Šance na svobodu existuje i podle našeho exkluzivního zpravodaje Arshada Aliho, který je s dívkou v kontaktu a celou kauzu bedlivě sleduje coby reportér televize Dunya News.

„Dávám Tereze tak dvacetiprocentní šanci na svobodu,“ odhaduje Ali.

„Její právník dělá vše pro to, aby byla nakonec osvobozena. On doufá a věří v její svobodu. Kdybyste se zeptali jeho, tak vám řekne, že Tereza bude na devadesát pět procent osvobozena,“ dodává náš exkluzivní zpravodaj.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:00 9. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  38
 • Tvl
  23
 • Super
  19
 • Sladký
  18
 • Cože
  15
 • Haha
  14
Komentáře

Mohlo by vás zajímat