Tereza H. je v Pákistánu za módní ikonu. Kde ale bere drahé šperky a šaty?

Deset měsíců je Češka Tereza H. (22) ve vazební věznici v pákistánském Láhauru a čeká na trest za pašování heroinu. Mnoho lidí ale zaujalo, že k soudu chodí dívka z Uherského Hradiště vyfiknutá jako módní ikona. Jak ale dívka k – na první pohled – luxusním oděvům přišla?

Jednou to jsou třpytivé náušnice, podruhé zase nové brýle. Tereza H. v Pákistánu neustále překvapuje tím, jak se umí „oháknout“, když jde k soudu.

Na první pohled by nikdo neřekl, že se jedná o kriminálnici, které hrozí tvrdý trest. Vždy ji zdobí spokojený úsměv, dokonalý make-up a také slušivé oblečení. Jak je to ale jen možné?

„Tereza má nějaké své oblečení u sebe a také si půjčuje oblečení od ostatních spoluvězeňkyň,“ sdělila redakci Expres.cz Michaela Lagronová, tisková mluvčí ministerstva zahraničí, která informace získala od konzulky, co s Terezou pravidelně komunikuje.

Příběh české pašeračky Terezy H. se začal psát letos 10. ledna. Tehdy pohlednou blondýnu zadrželi pákistánští celníci na letišti v Láhauru. Dívka měla u sebe 9 kilogramů heroinu a hned bylo jasné, že jí hrozí tvrdý trest.

V Pákistánu za pašování drog padají i tresty smrti. Ten se ovšem Terezy týkat s největší pravděpodobností nebude, jelikož je cizinka.

V poslední dnech prosákly ale na veřejnost informace, že Tereza se možná dočká svobody

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:39 8. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  49
 • Haha
  22
 • Super
  15
 • Tvl
  11
 • Sladký
  9
 • Cože
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat