Děsivé detaily Syřanova řádění: Muže před očima jeho dcery bodal do břicha, pak mu usekl ruku

2. srpna 2019
Počíhal si na svou oběť, vytáhl dlouhou katanu a bodal jako smyslů zbavený. Německem otřásla brutální vražda, kterou má na svědomí osmadvacetiletý Syřan. Ten zavraždil svého někdejšího spolubydlícího, a to přímo před očima jeho jedenáctileté dcery. Dokonce mu usekl jednu ruku. Motiv útoku zatím není znám.

Byla to vražda nikoliv jako z kriminálního filmu, ale spíš jako z brutálního hororu. Syřan Issa Mohammed, který do Německa přišel v roce 2015 a stihl za tu dobu vyplnit svůj trestní rejstřík několika krádežemi, zvlášť ohavným způsobem ubodal šestatřicetiletého Wilhelma L., Kazacha německého původu.

Německý Bild detailně popsal, jak k činu došlo. Mohammed si ve středu v pozdních odpoledních hodinách v okrese Stuttgart-Fasanenhof počkal na svou oběť před domem. Moc dobře věděl, v kolik zhruba k domu přijede, s Wilhelmem L. totiž dříve právě tady bydlel.

Jakmile se tak stalo, oba muži se začali zuřivě hádat. Po chvíli se ovšem hádka změnila v peklo, Syřan totiž vytáhl meč podobný kataně a do své oběti začal zuřivě bodat.

Syřan řádil jako smyslů zbavený, oběti dokonce usekl ruku.

Syřan řádil jako smyslů zbavený, oběti dokonce usekl ruku.

Na videu, které se objevilo na internetu, je slyšet panický křik lidí okolo. Wilhelm L. se snažil zoufale zachránit a dostat se zpátky do auta, z toho ho ale vrah vytáhl, hodil na zem a bodl do žaludku. Ačkoliv oběť křičela o pomoc, Issa Mohammed neměl slitování.

Krvavá řež skončila tak, že svému bývalému spolubydlícímu odsekl levou ruku, píše Bild.

Celá událost je o to horší, že jí musela přihlížet Wilhelmova teprve jedenáctiletá dcera, která pak v šoku z místa utekla.

Syřan řádil jako smyslů zbavený, oběti dokonce usekl ruku.

Policisté ohledávali místo činu do noci.

Ačkoliv svědci Wilhelmovi rychle zavolali záchranku, zdravotníci už jeho život zachránit nedokázali. Brutální vrah se mezitím dal celý zkrvavený na útěk, policisté ho ale čtyři kilometry od místa vraždy dopadli.

Nyní budou zkoumat jeho motiv, ví se zatím jen tolik, že Mohammed na Wilhelma během svého běsnění křičel: „Proč jsi to udělal?“

Noviny Stuttgarter Zeitung spekulují nad tím, že vrah Issa Mohammed ve skutečnosti nemusí být Syřanem, ale třicetiletým Palestincem, který mohl v Německu žít pod falešnou identitou. Úřady budou jeho pravou totožnost ověřovat.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:45 sobota 30. listopadu 2019. Anketa je uzavřena.

  • 131
  • 46
  • 41
  • 40
  • 39
  • 34
Komentáře