jít naiDNES.cz

Witowská: S Mynářem se nekamarádím, s Alex ano! Hádám se s ní o ČT

Světlana Witowská (45), jedna z nejznámějších moderátorek České televize, která se proslavila svým skvělým výkonem v prezidentské předvolební debatě, je dlouholetou kamarádkou Alex Mynářové. S manželkou hradního kancléře Vratislava Mynáře, která moderuje pořad Vlivní na televizi Barrandov, chodí například pravidelně cvičit. Sem tam se ale tyto dvě krásky i pohádají!

Světlana Witowská a Alex Mynářová se spolu přátelí již dlouhé roky. V minulosti spolu pracovaly na České televizi, kde Mynářová moderovala zpravodajský pořad Studio 6. 

Kvůli vztahu s hradním kancléřem Vratislavem Mynářem ale musela veřejnoprávní televizi opustit a v současné době moderuje pořad Vlivní na komerční televizi Barrandov, kterou vlastní „Zemanův muž“ Jaroslav Soukup.

Leckoho by jistě napadlo, zda za dobu, co Mynářová opustila Českou televizi a vydala se na Barrandov, nedošlo mezi ní a Witowskou k nějakým rozporům. 

V rozhovoru pro Seznam Zprávy Witowská prozradila, jak to se svou kamarádkou Alex má!

„Nekamarádím se s Vratislavem Mynářem, ale s Alex, která byla dříve Nosková a byla to moje kamarádka v České televizi, a já nemám jediný důvod se s ní nebavit, protože si vzala někoho za muže,“ vysvětlila Witowská, která nedávno převzala novinářskou cenu Karla Havlíčka Borovského.

Těsně poté, co Witowská brilantně odmoderovala již zmíněnou předvolební prezidentskou debatu, ji paparazzi deníku Blesk načapali, jak se objímá a líbá právě s Mynářovou. Witowská si myslí, že fotky nevznikly náhodou. To, kdo a proč celou akci podle ní vymyslel, ale neprozradila.

Co ale Witowská prozradila, je fakt, že se se svou kamarádkou sem tam také pohádá. 

A téma hádek? Česká televize, kterou si často bere na paškál prezident Miloš Zeman, jehož blízkým spolupracovníkem je právě Mynář. „Myslím si, že ona (Alex) si myslí, že by ČT měla zůstat,“ dodala ale se smíchem Witowská.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:12 26. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  25
 • Haha
  23
 • Trapas
  19
 • Super
  13
 • Sladký
  11
 • Cože
  8
Komentáře