Zpívající poslanec Španěl: Okamura má v hnutí SPD multitalent!

Tomio Okamura se může chlubit pořádně nadupanou sestavičkou! Již dříve vyšlo na povrch to, že novopečená poslankyně za SPD Lucie Šafránková se proslavila prazvláštním propagačním videem, za které se jí vysmálo mnoho lidí na internetu. Teď se zase mluví o Lubomíru Španělovi. Je to politik, nebo písničkář?

Čerstvý poslanec za SPD Lubomír Španěl nepatří mezi zrovna zkušené politiky. Už v roce 2016 se nechal slyšet, že spoléhá spíše na „školu života“, než že by mohl těžit z letité politické kariéry.

„Od revoluce podnikám, takže přesně vím, kde řadu lidí tlačí bota,“ naznačil tehdy pro server iDNES.cz své záměry Španěl.

Teď, s přispěním bystrého čtenáře Marcela N., se Expresu povedlo vypátrat hodně bizarní videa na YouTube, kde Lubomír Španěl vystupuje jako písničkář.

Lubomír Španěl, zpívající poslanec za SPD.

Lubomír Španěl, zpívající poslanec za SPD.

„Okamurův muž“ na videích zpívá hity, které nesou názvy, které by nevymyslel ani ten největší rebel pod sluncem. Nevěříte? Posuďte sami.

K poslechu jsou k dispozici megahity typu: V tom bruselským Parlamentu; Odpusťte, cinkal jsem klíči; Pravda vyděsí; Televizní blues; Pochod nas*aného voliče.

S kytarou to Španěl umí.

S kytarou to Španěl umí.

To, že to Španěl umí s kytarou, je očividné i z jeho facebookového profilu. Člen hnutí SPD Tomia Okamury má na populární sociální síti minimálně jedno video, kde ukazuje svůj hudební talent.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 3. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  23
 • Trapas
  15
 • Haha
  11
 • Cože
  7
 • Tvl
  5
 • Sladký
  4
Komentáře