Lídra SPD zdrtil posměch, tak prozradil, co stálo za jeho televizním blábolením

Poslanec SPD Miloslav Rozner má co vysvětlovat. | foto: FB

Nová hvězda předvolebních debat vyšla v průběhu vysílání ČT, když byla diskuze uchazečů o poslanecký post zaměřena na kulturu. Manažera zábavové rockové skupiny Argema Miloslava Roznera a zároveň lídra jihočeské kandidátky Strany přímé demokracie si veřejnost všimla i vzhledem k nelichotivému sestřihu na YouTube. Nyní se celý smutný Expresu k celé situaci vyjádřil.

Nesouvislé blekotání, nedostatečná odborná způsobilost a chatrná příprava. Tato smrtící kombinace podpořená fatální zmateností katapultovala Miloslava Roznera do pozice, o které se mu před vstupem do světa politiky asi nezdálo. Pro část národa se totiž nyní stal prototypem blábolivého pseudopolitika, kterému se každý rád zasměje.

Jenže začínající politik vidí hlavní problém v nervozitě, kterou u něho způsobilo první televizní vystoupení takového rozsahu. „Víte co, já bych se k tomu nechtěl vyjadřovat. To, co se tam stalo, zkrátka padla na člověka tréma, a tak to je. Touhle jednou větou bych to chtěl objasnit. Bohužel tréma si sehrála svoje,“ řekl Expresu Rozner.

A právě hrozivá tréma stála pravděpodobně i za neschopností smysluplně odpovědět na konkrétní dotazy moderátora debaty, kdy se musel jihočeský lídr Okamurovců opakovaně potupně přiznat k neznalosti.

Nyní se již cítí lépe a cení si podpory SPD, které se mu stále dostává. „To mám, to asi by jinak zareagovali, že by třeba chtěli, abych opustil kandidátku, nebo by mě vyškrtli. Nic takového se neděje,“ řekl o poznání veseleji.

Nepřízni osudu čelí optimisticky a pozitivně. „No, samozřejmě jedeme v kampani dál, hned v neděli jsme jeli kampaň do Strakonic. Volby máme za osmnáct dní,“ ustřihuje z pomyslného metru do dne, kdy se ukáže pravda. Tomio Okamura musí být z celé šlamastiky na mrtvici. Je jasné, že si Rozner svým vystoupením příliš důvěry u voličů nezískal a v jižních Čechách lze očekávat krutý propad.

Že by bylo televizní vystoupení pro SPD i jeho samotného reklama, byť negativní, to hodnotí skepticky. „No, dejme tomu,“ reagoval smutně Miloslav Rozner.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:30 31. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  76
 • Trapas
  42
 • Super
  18
 • Sladký
  11
 • Tvl
  11
 • Cože
  8
Komentáře