jít naiDNES.cz

Pracovnice České spořitelny vyskočila z 20. patra. Proč se zabila a co na to vedení banky?

Co za prapodivnou smrtí stojí? | foto: Profimedia.cz

Z budovy centrály České spořitelny, která sídlí v pražské Krči v Olbrachtově ulici, vyskočila čtyřiapadesátiletá žena. Jednalo se pracovnici a pád z dvacátého patra nepřežila.

Informaci o pádu zaměstnankyně České spořitelny jako první přinesl server Deník.cz. Podle již uvedeného média k nevšední situaci došlo před devátou hodinou ranní. 

„Na chodník dopadlo tělo ženy, která pravděpodobně skočila z 20. patra,“ uvádí v původní zprávě server. Žena byla na místě mrtvá. Jedna z mála věcí, která se o zesnulé ženě zatím ví, je, že byla zaměstnankyní České spořitelny.

Informaci o pádu zaměstnankyně spořitelny potvrdil i mluvčí pražských policistů Tomáš Hulan. „Před devátou hodinou ráno jsme vyjížděli k mrtvé ženě v Olbrachtově ulici. Případ je předmětem vyšetřování, ale předběžně jsme vyloučili cizí zavinění. Vše nasvědčuje tomu, že šlo o sebevraždu,“ sdělil policejní mluvčí Hulan.

Stejně jako policejní mluvčí potvrdil pád ženy, která pravděpodobně spáchala sebevraždu, i mluvčí České spořitelny.

Pracovnice České spořitelny vyskočila z dvacátého patra, na místě byla mrtvá.

Pracovnice České spořitelny vyskočila z dvacátého patra, na místě byla mrtvá.

„Dnes ráno došlo v naší budově k tragické události. Mohu potvrdit pouze to, že se jednalo o naši zaměstnankyni. Blíže se k jejímu pádu z dvacátého patra vzhledem k policejnímu vyšetřování nemohu vyjádřit,“ řekl Pražskému deníku Filip Hrubý, mluvčí České spořitelny.

To, proč zaměstnankyně České spořitelny z budovy vyskočila a svůj život tak drastickým způsobem ukončila, se zatím neví. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:02 středa 30. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • Cože
  72
 • Tvl
  31
 • Super
  19
 • Trapas
  19
 • Sladký
  8
 • Haha
  4
Komentáře