Nikola zemřela po zběsilé jízdě: Policie ji dříve vyšetřovala za pašování Albánců

Nikola B. byla krásná mladá dívka. Tragicky ale zahynula během streamování z auta. | foto: Facebook.com

Dívka z Mostecka Nikola B., která zemřela po divoké jízdě s kamarádkou a de facto v přímém přenosu, má divokou minulost. Před dvěma lety ji společně s jejími přáteli zadržela francouzská policie. Měla prý pomáhat pašovat albánské uprchlíky.

Nikola B. měla ráda alternativní styl života, adrenalin a divokou jízdu. To poslední se jí bohužel stalo osudným. Společně s kamarádkou Nikolou V. si vyjely na vyjížďku za město. Dívky natáčely svou divokou jízdu mobilním telefonem a v přímém přenosu ji sdílely na sociální síti, kde si jí všimla řada lidí. Ve videu se obě dívky chlubily, jak rychle jezdí. „Samý zákazy, neřeším zákazy,“ říká například na začátku videa Nikola B.

Ze zábavného streamu se ale nakonec stal horor v přímém přenosu. Vůz ve vysoké rychlosti (dívky na videu uváděly až 180 km/h, pozn. red.) narazil do protihlukové bariéry a nehodu Nikola B. nepřežila. Její spolujezdkyně skončila vážně zraněná v nemocnici.

Na videu je vidět i okamžik nehody a okolnosti, které následovaly, protože přístroj stále nahrával. Video bylo krátce na to zveřejněno na sociální síti a lehkovážné chování dívek spustilo ohromnou diskuzi. Lidé vyjadřují soustrast rodině, na druhou stranu se podivují nad nepochopitelným jednáním děvčat.

Spolu s tím vyšly na povrch i informace o minulosti zemřelé Nikoly. Tato mladá řidička létala v pořádném maléru a před dvěma lety jí dokonce hrozil kriminál. Podle francouzského webu Nord Littoral v roce 2015 Nikola B. byla společně se svými třemi přáteli zatčena francouzskou policií.

Nikola B. byla pěkné kvítko.

Nikola B. byla pěkné kvítko.

Mladá čtveřice byla zatčena kvůli tomu, že se nelegálně pokoušela převézt v obytném automobilu čtyři Albánce do Velké Británie.

Média hovořila dokonce o tom, že uprchlíci byli ukrýváni v nelidských a nedůstojným podmínkách. K dispozici měli „místnost“ o velikosti 1,9 x 1,2 metrů. Nikole B. a její partě hrozil trest deset měsíců vězení a vyhoštění z Francie na tři roky.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:03 5. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  92
 • Super
  65
 • Trapas
  61
 • Tvl
  56
 • Cože
  38
 • Sladký
  38
Komentáře