Jsem na tebe hrdá, vzkazuje zdrcená matka mrtvé Nikoly. Reakce lidí jsou tvrdé!

9. července 2017
Strašné chvíle musí zažívat matka tragicky zesnulé řidičky Nikoly B. Nejenže česká veřejnost pranýřuje její dceru, ale skrze moderní dobu má stále před očima okamžik, kdy přišla o své dítě. Na Facebooku teď Michaela B. dává průchod emocím a prosí svou „bublinku“, aby se jí vrátila. A co víc, prý je na svou dceru hrdá!

Hrůzná událost, kterou celé Česko řeší už několik dní, se udála ve čtvrtek večer u Obrnic na Mostecku. Nikola B. jela se svou kamarádkou Nikolou V. ve Volkswagenu a pořádně divokou jízdu si dívky natáčely na mobil. Živý přenos vidělo spoustu lidí na Facebooku.

Z původně zábavného videa se stal ale horor v přímém přenosu. Po deseti minutách srandiček a vysmívání se zákazům Nikola B. nezvládla řízení ve vysoké rychlosti a její vůz skončil v protihlukové bariéře. Zatímco spolujezdkyně je v pořádku a co nevidět se vrátí domů, tak mladá řidička za svou chybu nakonec zaplatila životem.

Se ztrátou své dcery se těžko vyrovnává Michaela B., která na svém Facebooku dává najevo, jak strašné chvíle zažívá. „Vrať se mi zpátky, bublinko,“ píše například zdrcená žena na svém profilu.

Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Desítky lidí Micheale kondolovaly a snažily se ji podpořit. Brzy ale přišlo něco, co mnoho lidí pořádně rozlítilo.

„Byla plná života, byla to hodná a skvělá holka. Miluju ji a jsem na ni hrdá,“ napsala dále na Facebook Michaela B. Diskutéři nechápali zejména to, jak na svou dceru může být Michaela B. po tom všem, co se stalo, vůbec hrdá.

„Hrdá? Za co? Za to, že se chovala jako kráva? Buďte ráda, že to neodnesl někdo úplně cizí a nevinný. Být to moje dcera, tak to na Facebooku vůbec neprezentuji. Čekáte, že ji budeme litovat? Ano, přišla o život, ale vlastní debilitou,“ napsala například Klárka O., která za svou reakci sklidila mnoho pozitivních ohlasů.

Michaele B. také velmi vadí, že drsné video, které zachycuje smrt její dcery, se šíří internetem jako lavina. Jedni s ní souhlasí, druzí ale namítají, že nahrávka by měla sloužit jako odstrašující materiál pro mladé řidiče.

ANKETA:

Jste pro, aby se video sdílelo jako odstrašující příklad pro ostatní. Nebo jste proti s ohledem na žal rodiny a pozůstalých? Řekněte nám svůj názor v diskuzi pod článkem.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:28 pondělí 6. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

  • 388
  • 228
  • 155
  • 51
  • 51
  • 36
Komentáře