jít naiDNES.cz

Nové informace kolem smrti krásné Simony. Řidič skútru měl v den nehody narozeniny!

Osmnáctiletá dívka tragicky zemřela v neděli na Orlíku. | foto: Profimedia / Facebook

Tragická nehoda z 10. července, kdy se na přehradě Orlík skútr srazil s pramicí tak nešťastně, že osmnáctiletá Simona neměla šanci přežít, má nové rozuzlení. Mladík, který měl vodní skútr řídit, totiž v ten den slavil devatenácté narozeniny!

Před časem jsme vás informovali, že mladík, který svou nejspíš riskantní jízdou způsobil smrt osmnáctileté Simony, je přítelem dcery Richarda Genzera a Lindy Finkové. Nově se nám podařilo zjistit, že nebyl na Orlíku jen tak z plezíru. Slavil tam totiž narozeniny.

To, co se stalo, je strašná tragédie. Pro obě rodiny. On ten den dokonce slavil narozeniny,“ sdělil Expres.cz rodinný známý mladíka, na něhož se názory diametrálně liší.

Jedni si jej nemohou vynachválit, druzí ho zatracují.

Je to strašně hodný kluk. Slušně vychovaný. Vůbec nepije. Celá rodina je z toho zničená,“ sdělil nám náš zdroj.

S jeho slovy ale nesouhlasí všichni. „Jde o rozmazleného fracka, který vždycky dostal vše, na co se podíval. Synáček bohatých rodičů, který si ničeho neváží. Dokonce jsem slyšel, že měl být opilý, tvrdí náš druhý respondent, který si raději nepřál být jmenován.

Během jedné vteřiny se tak zničily životy dvou mladých lidí. Zatímco Simoně život už nikdy nikdo nevrátí, pravděpodobný viník její smrti na ten den nezapomene do konce života, smutným mementem mu bude den jeho vlastních narozenin.

Každý rok, v den, kdy by měl slavit, si vzpomene na nejhorší den svého života a následky si ponese do konce života. A to také není jednoduché.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:30 13. prosince 2016. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  15
 • Cože
  13
 • Trapas
  13
 • Haha
  10
 • Super
  9
 • Sladký
  9
Komentáře