Tragická smrt v Belgii: Češka se utopila ve vlastním těle, nechala po sobě tři děti

Třiatřicetiletá žena z Prahy se v Belgii utopila ve vlastním těla. Zanechala po sobě tři malé děti. | foto: Facebook

Nepředstavitelnou smrtí zemřela Češka na festivalu Tomorrowland v Belgii. Podle původních informací se předávkovala extází, jenže ve skutečnosti droga způsobila převodnění organismu a žena se tak v podstatě utopila ve vlastním těle. Podle informací Expresu jde o třiatřicetiletou K. z Prahy, která po sobě zanechala tři děti.

Vydala se na populární festival Tomorrowland do belgických Antverp, domů už se však třiatřicetiletá Češka nevrátila. Již po pár dnech totiž skončila ve vážném stavu v nemocnici. Tam 27. července boj o život prohrála.

Stejně tragicky jen o pár dní později dopadla i šestadvacetiletá žena z Indie. Jak lékaři následnou pitvou zjistili, obě před kolapsem pozřely extázi. 

Kvůli stopám drog v jejich těle se zprvu mělo za to, že se obě ženy předávkovaly. Jenže belgičtí policisté teď přišli s šokujícím zjištěním – ke smrti skutečně zčásti přispěla i droga, ženy se ale ve skutečnosti v podstatě utopily ve vlastním těle.

Podle belgických policistů se Češka v podstatě utopila ve vlastním těle.

Podle belgických policistů se Češka v podstatě utopila ve vlastním těle.

„Extáze u obou žen vytvořila hormon, kvůli němuž došlo k zadržování vody v těle. Kombinace drog, pocení, vedra a možná i tancovaní vedla k tomu, že ženy vypily příliš velké množství vody. Došlo k tzv. převodnění organismu, které způsobilo jejich smrt,“ uvedli policisté.

Redakce Expresu totožnost Češky zná, na přání rodiny ji ale nezveřejňuje. Jde o třiatřicetiletou ženu z Prahy, zanechala po sobě tři malé děti.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:20 10. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  77
 • Trapas
  33
 • Cože
  26
 • Super
  25
 • Haha
  14
 • Sladký
  13
Komentáře