Kumpáni šéfa Slušných lidí Zdeňka Pernici: Chlapáctví a bojoví psi

Zdeněk Pernica a jeho hoši. | foto: Expres Koláž

Každý drsný chlapík potřebuje pořádné parťáky. A Zdeněk Pernica z hnutí Slušní lidé není žádnou výjimkou. Ivo Crhák a Radek Pokora spolu s ním stojí na čestných místech hnutí Slušní lidé. Co jsou jeho věrní kumpáni zač?

Mohlo by se zdát, že Slušní lidé nejsou politické hnutí, ale sportovní klub. Kolem tužení tělesné schránky se totiž točí životy značné části jeho osazenstva.

Že je jeho předseda Zdeněk Pernica profesionální boxer s chorobnou potřebou fotografovat svoje svaly, to už jsme popsali. Nyní se však zaměřme na jeho pobočníky!

Ivo Crhák se věnuje bodybuildingu a hokeji. Jako správný brněnský bouchač je častěji k vidění v posilovně než kdekoli jinde. Kromě toho se zabývá chovem bojových plemen psů a je také členem hnutí Slušní lidé.

Jeho facebookový profil je prošpikovaný směsí selfíček, motivačních obrázků se sportovní tematikou a obrázky Crhákova stafordšírského teriéra. V poslední době se chlubí také svým synem, kterého od útlého věku bere s sebou do tělocvičny.

„Už vymáhá pohledávky!“ Kluk ještě ani neodložil dudlík, a už je pod vlivem...

Ivo Crhák je na svého syna samozřejmě pyšný.

Druhý parťák Zdeňka Pernici se jmenuje Radek Pokora a je také sportovec každým coulem. Zabývá se bojovými sporty a v Brně založil školu boje nožem. O tomto tématu také napsal dvě knihy: „Nůž - nejlepší přítel v boji o život“ a „Nůž ve rvačce a pouličním boji“.

Kromě toho Pokora na svém blogu pravidelně zveřejňuje množství článků, které se týkají jak sportu, tak svých názorů. Okruh témat, nad kterými přemýšlí, je poněkud omezený a většina článků se tak týká stejného tématu. Přistěhovalci jsou nebezpeční, to za našich mladých časů nebývalo, všichni by se měli naučit bránit, protože nikdy nevíte, a hlavně se nezapomeňte naučit bojovat nožem!

Radek Pokora vzdělává lidi, jak se mají prát s nožem.

Radek Pokora vzdělává lidi, jak se mají prát s nožem.

Přední muži hnutí Slušní lidé jsou sportovci, kteří milují vlastní těla, snaží se veřejnost přesvědčit o nutnosti okamžitého zakoupení zbraně a vypadá to, že by rádi mířili nejen do lokální politiky.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 22. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  14
 • Trapas
  12
 • Haha
  11
 • Tvl
  10
 • Cože
  6
 • Sladký
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat