jít naiDNES.cz

Adriana zemřela po útoku kyselinou: Vrah ji brutálně zohavil, i zkušení lékaři měli dost

Slovenští kriminalisté řeší případ muže, který na ulici polil ženu kyselinou. | foto: Profimedia.cz

Slovenští kriminalisté už několik dní intenzivně pátrají po neznámém pachateli, který v pátek v ranních hodinách polil kyselinou Adrianu (†39). Na povrch teď vypluly detaily z onoho útoku. Už je například známo, jakou látkou neznámý muž útočil. Slovenka neměla šanci přežít!

Devětatřicetiletá Slovenka Adriana v pátek v ranních hodinách venčila svého jorkšíra. Běžné ráno se ale velmi rychle změnilo v horor s tragickým koncem, zčistajasna k ní přiběhl neznámý pachatel a polil jí tvář kyselinou. 

Žena z jihoslovenského města Nové Zámky si i přes velké bolesti dokázala přivolat pomoc. V nemocnici ale po pár hodinách boje o život zemřela. 

Podle slovenského deníku Nový Čas Adrianu dosud neznámý pachatel polil obzvláště agresivní kyselinou sírovou, která v takto silné koncentraci není volně k prodeji. 

Spekuluje se tedy o tom, že smrtící zbraň v podobě kyseliny „sestrojil“ někdo se znalostmi z chemie.

„Pachatel ji (Adrianu) zohavil tak brutálním způsobem, že při pohledu na její zničenou tvář měli dost i zkušení lékaři,“ uvádí výše uvedený deník, podle kterého měla Adriana zohavenou zejména tvář. Zasažena byla prý ale také ruka. Nejspíše se devětatřicetiletá Slovenka instinktivně bránila.

Zmíněná kyselina sírová, kterou pachatel použil k útoku, je natolik silná, že smrt může způsobit i jeden hlt.

Podle posledních zpráv je jedním z podezřelých Adrianin expřítel, který se s ní před časem rozešel ve zlém. 

„Dělal jí problémy. Měli spolu předtím i nějaké podnikání a prý na sebe podávali i trestní oznámení. Nikdy se nesmířil s rozchodem,“ nechala se slyšet Adrianina známá.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:00 14. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  27
 • Cože
  17
 • Super
  16
 • Trapas
  16
 • Sladký
  15
 • Haha
  14
Komentáře