Děsivá zábava na slovenských školách: Dívky si natáčí své brutální bitky za pár eur

Na sociálních sítích kolují videonahrávky, na kterých se mlátí slovenské školačky. Brutální bitku sleduje několik jejich vrstevnic. Objevily se informace, že dívky si zápasy domlouvají a ti, kteří se na ně dívají, platí nemalé peníze!

Video, v němž se v hloučku školáků bijí dvě školačky, se objevilo na sociální síti Instagram. Na nahrávce je vidět, že se nejedná o žádné nevinné pošťuchování. Dívky se mlátí pěstmi, kopou se a také probíhá takzvané „dobíjení“ na zemi.

Tuto brutální show sleduje několik dalších školáků a školaček. Vše poctivě nahrává „kameraman“, který video z bitky následně pošle do světa.

Tyto holky se mají mlátit pro pár euro.

Tyto holky se mají mlátit pro pár eur.

Podle serveru Blesk.cz se objevily informace, podle kterých se jedná o zvrácený turnaj s propracovaným žebříčkem postupů. Za zhlédnutí rvaček se prý platí vstup 20 eur (zhruba 500 korun).

Serveru Čas.sk se k brutálním organizovaným bitkám, které se mají odehrávat v Košicích, vyjádřila i tamní policie. „Ihned po vyhodnocení videa začal ve věci konat příslušný útvar Okresního ředitelství Policejního sboru v Košicích, který teď věc prověřuje jako podezření z trestného činu výtržnictví. Není vyloučeno, že po vyhodnocení všech důkazních materiálů a vykonání všech úkonů směřujících ke zjištění totožnosti osob zachycených na videozáznamu dojde v tomto případě k změně právní kvalifikace,“ stojí v prohlášení.  

Nekalý byznys už okomentovali někteří influenceři, například partnerka populárního slovenského youtubera Selassieho. Ta prohlásila, že zná organizátory bitek a ti by měli brzy skončit v rukou zákona.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:31 7. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  26
 • Trapas
  14
 • Super
  12
 • Haha
  11
 • Sladký
  10
 • Cože
  7
Komentáře