NeohroŽena Šlechtová zbrojí: Nespojujte mě s Malou, jinak se „šprajcnu“!

Karla umí pálit ostrými! | foto: InstagramProfimedia.cz

Exministryně obrany Karla Šlechtová, poslankyně za hnutí ANO, o sobě dala znovu vědět. Rozčílilo ji, že ji lidé spojují s Taťánou Malou. Ta byla obviněna z plagiátorství a v resortu spravedlnosti nevydržela ani dva týdny, zatímco Šlechtová úřadovala celé čtyři roky. Chystá se snad ohrozit hlasování o důvěře vlády?

„Vážení a milí, působila jsem ve vládě téměř čtyři roky. Ne týden. Prosím, tweetaři, nespojujte mě s paní Malou. Mám svou hlavu i názory. I svou vlastní pravdivou story důvodu mé likvidace. Napíšu nejspíš knihu!“ napsala na svém profilu na Twitteru rozhořčená Šlechtová.

Šlechtová tak evidentně pořád trvá na své verzi, že byla „hlavounům“ krajně nepohodlná. Měla totiž postupně rozmotávat ono hanebné klubko korupčních vztahů na ministerstvu obrany a byla tak nějak příliš akční. To ale neplatilo pro podepisování tučných kontraktů a armádních zakázek, kdy ministryni jako „na potvoru“ nepsalo pero... 

Karlo, táhni do boje!

Poťouchlí diskutující ji následně vyzývají k tomu, aby svou rebelii dokázala a nezvedla při středečním hlasování o důvěře svoji ruku. „Pokud byste chtěla dokázat odvahu, tak ve středu pro vládu nezvednete ruku. Štěkat jako Rambohafík, tím ničemu nepomůžete. Činy, ne slova,“ ponouká ji jeden z diskutérů.

Tak snad Karla nebude řešit narážky na svého psa Rambohafíka, sebere odvahu, vezme rozum do hrsti a udělá příští správnou věc. Nic jiného od ní ani nečekáme. I když na její paměti a sebrané spisy z ministerstva obrany bychom byli také docela zvědaví!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:27 7. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  17
 • Tvl
  12
 • Super
  11
 • Trapas
  9
 • Sladký
  6
 • Cože
  5
Komentáře