jít naiDNES.cz

Konečně prožívá štěstí. Maminka Simony zabité na Orlíku se vdala!

Před třemi lety přišla o milovanou dceru a myslela si, že se již nikdy neusměje. Maminku tragicky zemřelé Simonky Šárku Jarolímkovou ale přece jenom potkalo štěstí v podobě milujícího partnera, za něhož se před několika dny vdala. Z veselky nevěsta ale nemířila na svatební cestu, nýbrž na hrob své dcery.

Šárka Jarolímková, dnes již Jonášová, přes tři roky bojuje o spravedlnost, protože muž, který svou nedbalostí její dceru připravil o život, se stále nepostavil čelem ke svým závazkům.

Nyní mohla ale alespoň prožít kus štěstí, kterého se jí dlouhé měsíce nedostávalo. Expresu prozradila, že se počátkem června vdala.

„Byl to hezký den, ale i smutný. Strašně mi tam chyběla Simonka. Celé jsem to proplakala,“ svěřila se nám paní Jonášová, jejíž slova potvrzují i svatební videa, ze kterých je vidět, že ačkoliv probíhá její svatební den, ona se jenom těžko zmůže na letmý úsměv.

Šťastnou ji momentálně dělá jenom její manžel.

„Poznala jsem ho při posledním pobytu v léčebně. Díky manželovi se nebojím být na vodě. Koupili jsme si nafukovací člun a chodíme na vodu. Hrozně jsem se bála, ale lidé jsou ohleduplní. Kdyby byl i Steinert, Simonka by tu dneska byla,“ myslí si Simonina maminka, které jsme se zeptali, zda se svým mužem neplánují založit novou rodinu.

„Strašně moc bychom chtěli miminko, ale já už děti mít nemohu. Museli mě operovat, měla jsme nález na děloze. Adopci nechceme. To bychom nedali. Naši lásku dáváme neteři Verunce, které je osm let a je celá po Simonce, a synovci Honzíkovi, kterému je dvanáct let,“ prozradila paní Jonášová.

Ta na svou milovanou dceru nezapomněla ani v den své svatby. Přímo z oslav zamířila na její hrob. „Bylo pro mě velmi důležité dát Simonce kytičku na hrob,“ vysvětlila nám žena, která stále čeká na náhradu škody ve výši 800 tisíc korun.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat