jít naiDNES.cz

Exkámoška heroinové Terezy se čertí: Nejsem ku*va ani se neku*vím! Svezu vás meďákem

Bývalá kámoška heroinové Terezy se zlobí: Nejsem ku*va! | foto: Instagram

Bouchly jí saze! A pořádně! Modelka Simona Hučíková (24), která se proslavila jako kamarádka nepravomocně odsouzené pašeračky Terezy Hlůškové (23), rázně popřela, že by se živila jako luxusní prostitutka. Těm, kteří jí to nevěří, nabídla, ať se za ní staví na Ibize, že je sveze svým novým mercedesem.

V minulých dnech česká média včetně Expres.cz informovala o tom, že se Simona objevila v nabídce krásných slečen na stránkách agentury Caribbean Relax.

Tato společnost nabízí zámožným mužům povyražení s krásnými a mladými dívkami z celého světa. Agentura Caribbean Relax Češku Simonu prezentuje coby svou hlavní hvězdu, sexy playmate a celebritu! 

Jenom galerie Simoniných fotek vás vyjde na 99 dolarů (přes 2200 korun). 

Pokud si budete chtít s blonďatou modelkou užít ve skutečnosti, připravte si 1000 dolarů (přes 23 tisíc korun) plus stejné peníze jako „rozpočet na jeden den“. 

Jenom její VIP galerie stojí 99 dolarů.

Jenom její VIP galerie stojí 99 dolarů.

„Splníme požadavky každého klienta,“ slibuje agentura na svých stránkách.

Simona na zmíněné články v českých médiích zareagovala na sociální síti Instagram. Do České republiky zaslala několik vzkazů, kterými by ráda všechny přesvědčila, že se jako prostitutka neživí.

„Stala jsem se obětí! Zneužili mé jméno i fotografie. Celé léto se nacházím s kamarádkou na Ibize. V Karibiku nepracuji! Už mám dost těch neustálých lží a špinění mého jména. Věci začínám řešit soudní cestou,“ vyhrožuje českým médiím Simona.

Simona ukázala své poklady.

Simona ukázala své poklady.

Ta svůj jediný důkaz o tom, že nepracuje pro agenturu Caribbean Relax, příliš nepromyslela. 

Uvádí, že celé léto tráví na Ibize. Společnost na svých stránkách píše, že klienti mohou vybrané slečny vzít na dovolenou po celém světě, tedy klidně i na tu Ibizu.

Jiný důkaz Simona nepředložila.

Navíc, co se týče té soudní cesty, Simona na svém Instagramu uvádí, že je veřejně známá osoba, čímž dává souhlas médiím, aby o ní psala a používala její fotografie ze sociálních sítí.

Svezu vás kabrioletem a pozvu na drink

„Ku*va nejsem ani se neku*vím. Užívám si život, kdo z vás Čechů je na Ibize, kontaktujte mne a ráda vás provezu v mém novém kabrioletu Mercedes-Benz, koupím drink a uděláme si fotku, ať má bulvár zase co psát,“ píše dále Simona.

Zajímavé je, že ještě nedávno se blondýna z Uherského Hradiště v rozhovoru pro Blesk.cz vyloženě chlubila tím, že se živila jako luxusní společnice.

Společně s bývalou kamarádkou, nepravomocně odsouzenou pašeračkou Terezou Hlůškovou, měly v minulosti ve Švýcarsku provozovat něco jako nevěstinec.

„Tereza tam byla asi dvakrát, pak začala jezdit do Pákistánu. Já tam jezdila asi dva roky. Ale nebyly to jen sexuální služby, jak se píše. Mám hodně bohatou klientelu, šlo i o večeře a tak,“ svěřila se tehdy Simona.

Simona dovádí v moři.

Simona dovádí v moři.

Když jsme Simonu před časem kontaktovali, aby nám vysvětlila, čím se vlastně živí a jak se jí daří ve světě modelingu, nereagovala.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře