jít naiDNES.cz

Orgie s letuškami si piloti natáčeli. Ze sexu v oblacích je teď průšvih jako hrom

Sex na palubě plné cestujících a ještě v podání leteckého personálu? To je vážně skandál. | foto: Profimedia.cz

Německou leteckou společností Condor otřásá lechtivý skandál. Palubní posádka si během služebních letů užívala nevázané sexuální radovánky. Piloti si navíc letušky při orgiích v oblacích fotili a natáčeli. A protože si materiály mezi sebou čile vyměňovali, netrvalo dlouho a všechno prasklo.

Když vedení společnosti zjistilo, že někteří zaměstnanci sdílejí snímky pornografického charakteru, na nichž figurují v hlavních rolích atraktivní letušky s piloty a dalším palubním personálem na palubě, strhl se hotový poprask.

V interním internetovém zpravodaji firma upozornila, že takové chování může vést k propuštění a dokonce trestním oznámením. To v případech, kdy by se prokázalo, že chování členů posádky mohlo vážně ohrozit cestující pasažéry. Ve svém varování uvedl dopravce trestní postih až na dva roky vězení.

„Dozvěděli jsme se následující skutečnosti: Je zřejmé, že v kruhu pilotů někteří pořizují fotografie nebo videa ženských kolegyň, které je ukazují při sexuálních aktivitách,“ citoval vyjádření Condor Airlines ve vlastnictví cestovního giganta Thomas Cook německý magazín Focus.

„Byli jsme ujištěni našimi kolegy, že pro tento druh nepřípustného chování v naší organizaci není místo. Veškerá obvinění z pochybení bereme velmi vážně a pokračujeme ve vyšetřování v zájmu všech kolegů,“ uvedl mluvčí společnosti. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:19 pondělí 15. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  88
 • Haha
  26
 • Trapas
  23
 • Tvl
  23
 • Sladký
  19
 • Cože
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat