jít naiDNES.cz

Nikol z Brandýsa se měla oběsit na sluchátkách, lidé tomu nevěří a podepisují petici

Nikol M. z Brandýsa nad Labem milovala život a hlavně svého synka. Život by si nevzala, míní její okolí. | foto: Facebook

Na internetu se objevila petice za přezkoumání případu tragického úmrtí Nikol M. z Brandýsa nad Labem. Mladá maminka zemřela koncem srpna podle policie zřejmě vlastní rukou, lidé z jejího okolí tomu nevěří a žádají policii, aby celý případ ještě jednou prošetřila. Objevují se dokonce hlasy, že by na smrti třiadvacetileté Nikol mohl mít podíl i její přítel.

„Prosím, pokud souhlasíte, že okolnosti, za kterých zemřela Nikol, jsou přinejmenším zvláštní, že orgány konající svou práci nekonaly svou práci tak, jak měly. Nezabavily například mobilní telefon, díky tomu její úžasný přítel smazal všechny rozhovory v Messengeru, které by mohly být klíčové, a fungoval na jejím facebookovém profilu X dní po její smrti,“ spustila poměrně zostra Lenka B., organizátorka petice za znovuotevření případu údajné sebevraždy mladé maminky z Brandýsa nad Labem.

„Odmítá dát urnu s Nikolkou její rodině a odmítá dát rodině syna. Tělo Nikol vydala policie jemu, což je nezákonné, měla rodinu a on není nijak příbuzný. Rodina Nikolky nedostala ani parte, maminka se s ní nemohla ani rozloučit. Pohřeb uspořádal sám a rychle dal Nikolku spálit, aby se nemohly hledat další důkazy,“ pokračuje rozhořčená autorka petice, která partnera Nikol M., s nímž měla syna Samuela, neměla příliš v lásce.

„Pokud souhlasíte, že Nikolka by tento svět sama a dobrovolně neopustila, neopustila by Samíka, prosím, podepište tuto petici, a až bude mít dostatek podpisů, předložím ji policii,“ doplnila.

„Vše nasvědčuje tomu, že dívka spáchala sebevraždu. Zatím však nemáme výsledky pitvy,“ řekla k případu policejní mluvčí Vlasta Suchánková. 

Někteří přátelé zemřelé Nikol naznačují, že její přítel Honza není takový klaďas, jak se tváří. Viní ho z toho, že ji duševně i tělesně ubližoval. Byl to právě on, kdo Nikol našel. „Byla na posteli zády ke dveřím. Oběsila se v sedě, na sluchátkách od počítače,“ popsal policii. 

„Žila pro svého syna a nikdy by jej nenechala samotného,“ shodují se lidé z jejího okolí.

„Byla jsi velká bojovnice, byla jsi krásná, byla jsi úžasná maminka, veselá, usměvavá, dokonalá. Taková jsi byla a takovou pro nás zůstaneš navždy. Podařilo se nám vést tvou šestikilometrovou dlouhou kolonu, spanilá jízda jaksepatří, se vším všudy. Byla bys na nás pyšná, zlatíčko. Dnešek patřil pouze tobě!“ napsala po spanilé jízdě k uctění památky Nikol M. jedna z jejích kamarádek.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat