Rus přistihl ženu při nevěře. Milence vykastroval, manželku zavraždil

3. listopadu 2016
Malou vesnicí Biljarsk v ruském Tatarstánu otřásla brutální vražda. Tu spáchal místní veterinář Vladimir Sidorov, který ubodal svou nevěrnou manželku. Jejího milence pak na místě vykastroval. Vrah se po činu sám udal policii a prohlásil, že dělal jen to co musel.

Ruské vesničky Biljarsk v regionu Tatarstán by si asi těžko někdy někdo všiml nebýt toho, že se zde odehrála nezvykle brutální vražda. Té se dopustil místní obyvatel, pětatřicetiletý Vladimir Sidorov, který ubodal svou vlastní manželku.

Sidorov pracoval jako veterinář v kravíně v sousední vesnici Šama. Osudného dne se vracel z práce o něco dříve než obvykle a přistihl tak svou o čtyři roky mladší manželku při nevěře se svým nejlepším kamarádem. V tu chvíli propukl Sidorov v amok.

Rozběsněný podvedený muž popadl kuchyňský nůž a svého dvaatřicetiletého kamaráda, který mu souložil s manželkou, nejprve vykastroval a pak mu uřízl penis, který vyhodil z okna. Poté se jako smyslů zbavený vrhl na nevěrnou ženu, kterou několika ranami ubodal. Mezi tím muž s uřízlými genitáliemi stihl vykrvácet.

Sidorov po brutálním činu sám zavolal policii, aby se udal. K oběma vraždám se přiznal a prohlásil, že dělal jen to co musel. Nyní ve vazbě čeká na soud, u kterého mu hrozí až doživotní trest.

Fotogalerie


O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:54 pátek 3. března 2017. Anketa je uzavřena.

  • 30
  • 18
  • 9
  • 8
  • 7
  • 6
Komentáře