Chlast, orgie, kecy a zkažené zuby: Takhle paří vodáci a vlastenci na koupáku

31. července
Video, které natočili Romové krátce po bitce u sokolovského nádraží, kde se měli servat místní a také parta vodáků, jsme vám nabídli. Sluší se proto ukázat také malý exkurz na opačnou stranu pomyslné barikády. Ani tentokrát to není hezký pohled ani poslech. Alkoholem zmožení polonazí lidé provolávající (nebo mumlající) plamenná hesla na koupališti si právem vysloužili přezdívku „chlastenci“ i doporučení, aby spíše než do chlastu investovali do opravy zuboženého chrupu.

„Vlastenci jdou do vody,“ zní podtitul videa, jež pořídil někdo, kdo měl hodně blízko k samozvaným vlastencům, kteří dělali ostudu na koupališti.

„Sestřih ze včerejšího vlasteneckého koupání, kde rovněž vlastenci hrdinsky bojovali za národ tím, že se ožrali, dělali bordel a porvali se mezi sebou,“ doplnili ti, kdo na pekelnou nahrávku na sociální síti upozornili. 

„Tak jim hlavně, vlastenci, nezapomeňte poslat prachy na transparentní účet, když mají ty exekuce, aby měli na chlast a mohli dál neohroženě bojovat,“ píše se dále v komentáři k videu, které si rychle začalo žít vlastním životem.

V souvislosti s ním se skloňují výrazy jako white trash (bílá spodina, chátra), chlastenci a další nepříliš lichotivá slova, která smutné hrdiny nahrávky velmi trefně vystihují.

Vlastenci se na koupališti bojují za svobodu aneb White trash v akci.

Vlastenci na koupališti bojují za svobodu aneb white trash v akci.

Zlí jazykové se vzácně shodují v tom, že lidé ve videu vypadají jako učebnicoví voliči SPD, účastníci nesmyslných proticovidových demonstrací a skvělí adepti na Výměnu manželek. Tam se nominovali už tím, že mají nekompletní chrup a hodně blbé řeči. Jestli mají exekuce, hluboko do kapsy a (ne)chodí do práce, s tím se aktéři děsivého videa bohužel nesvěřili.

Vzhledem k litrům alkoholu, který evidentně tekl proudem už od ranního kuropění, by jim stejně nebylo moc rozumět, nehledě na to, že i neexistující chrup vyjadřovací schopnosti dosti poznamenal.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Komentáře