Na Žižkově se pořádají besedy o KLDR. Mladí soudruzi zde velebí diktátora Kima

Tohle je snad zlý sen. | foto: Reprofoto kldr.info

Češi toho o KLDR moc nevědí a je třeba to změnit! To si nejspíše řekla skupinka, která bezmezně uctívá chladnokrevného vraha a diktátora v jedné osobě Kim Čong-una. Tito lidé, kteří si říkají „soudruhu“, se rozhodli na pražském Žižkově uspořádat velmi nevšední besedu o Severní Koreji, kde se mluvilo například o nechvalně proslulém diktátorském režimu, který v zemi panuje.

Na prapodivnou událost upozornil na svém Facebooku politolog Matěj Trávníček. „To říkám pořád, že na Žižkově lejou lidem něco do vody,“ napsal k odkazu ohledně prazvláštní besedy.

Trávníček tak chtěl upozornit na naprosto ojedinělou situaci. Na pražském Žižkově se ve čtvrtek totiž uskutečnila beseda o KLDR, kterou provázeli dva soudruzi a členové KSČM – Milan Krajča a Lukáš Vrobel.

Tito dva pánové se pokusili zvědavcům nastínit, jak podle nich vypadá totalitní režim v KLDR. Z jejich slov to působí tak, že Severní Korea je vlastně nejlepším místem na zemi.

„Soudruh Vrobel shrnul své dojmy z této návštěvy hrdinné země socialismu, jež byly u všech členů delegace naprosto pozitivní. Odsoudil zahraničně-politickou orientaci následnických států bývalé ČSSR,“ píše se na webu kldr. info.

A soudruh Vrobel mluvil dále. „Odpověděl na dotazy posluchačů a rozhodně odmítl nepřátelskou pomlouvačnou kampaň proti socialistické Koreji. Vyzdvihl mírové poselství politiky KLDR a zdůraznil, že politika Korejské strany práce se opírá o uvědomělou podporu lidových mas a soustředí se na získání mladé generace pro odhodlané budování a obranu socialismu.“

V Praze se najdou lidé, kteří uctívají vůdce KLDR Kim Čong - una. Navíc o tomto...

V Praze se najdou lidé, kteří uctívají vůdce KLDR Kim Čong-una. Navíc o tomto vrahovi a jiných diktátorech mluví na svých přednáškách.

Kromě blahořečení politiky v KLDR přišlo na řadu také uctívání dynastie Kimů. Současného mocipána Kim Čong-una například soudruzi z KSČM nazvali „drahým a váženým vůdcem“.

Prapodivnou sešlost podle stránek kldr.info pořádal Obvodní výbor KSČM Praha 3.

Kim Čong - Un má pro strach uděláno.

Kim Čong - un by měl jistě radost. Jako boha ho berou i někteří Češi!

Severní Korea, zkráceně KLDR, je jednou z nejprobíranějších zemí na světě. Může za to drsný totalitní režim, který zde panuje. Pod palcem má celý národ dynastie Kimů, v současné době je „u žezla“ Kim Čong-un, který je znám pro své chladnokrevné popravy lidí, kteří nesouhlasí s režimem.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 1:12 12. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  16
 • Super
  11
 • Trapas
  8
 • Cože
  4
 • Sladký
  4
 • Haha
  3
Komentáře

Mohlo by vás zajímat