Policie si vyšlápne na piráty: Tyhle bouráky nasadí na české dálnice

31. října 2019
Piráti silnic, bojte se! Policie České republiky dnes představila deset nových vozidel, v nichž budou strážci zákona brázdit dálnice a rychlostní silnice. A nejsou to ledajaká vozidla. Jedná se totiž o bouráky BMW 745Le, které by mohla závidět i slavná Kobra 11!

Řidičů ohrožujících životy druhých jako by na českých silnicích přibývalo, a tak se česká policie rozhodla v boji proti nim přitvrdit. Během středečního dne si od hradecké firmy Stratos Auto převzala desítku nových vozů. Ty bude mít prozatím vypůjčené.

A že jde o pořádné bouráky! Hybridní BMW 745Le se pyšní nejen luxusním vzhledem, ale také vysokým výkonem a mimořádně vysokou maximální rychlostí. Jako bonus jsou auta navíc šetrná k životnímu prostředí.

„Zapůjčená vozidla tak představují další možnost ke zlepšení akceschopnosti Policie ČR a zapadají do celkového rámce obměny vozového parku,“ popsal mluvčí Policejního prezidia ČR David Schön.

Policisté teď budou jezdit v těchto našlapaných bavorácích.

Nové luxusní bouráky českých policistů

Policisté teď budou jezdit v těchto našlapaných bavorácích.

Policie si došlápne na piráty silnic.

Luxusní bavoráky budou sloužit v deseti krajích České republiky, a to zejména na dálnicích a rychlostních komunikacích. Firma zajišťuje ještě i speciální školení pro třicet policistů, kteří budou auta řídit. 

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:59 28. února 2020. Anketa je uzavřena.

  • 42
  • 38
  • 34
  • 32
  • 31
  • 28
Komentáře