Vtip, který není k smíchu: „Šprýmař“ Michálek z Pirátů mluvil o Masarykovi

Výrok místopředsedy Pirátů Jakuba Michálka zaujal v minulých dnech mnoho lidí. Mladý politik byl hostem pořadu Duel, který vysílá server Seznam Zprávy. Z nepochopitelných důvodů se Michálek pokusil o vtip, který pravděpodobně nikoho nerozesmál.

„Chtěl jsem uvést na pravou míru skutečnosti, aby občané nespoléhali na všechny informace, které si přečtou na internetových stránkách Ministerstva financí, protože už Tomáš Garrigue Masaryk říkal, že vše, co najdete na internetu, nemusí být pravda,“ sdělil s šibalským úsměvem na tváři Michálek, který tak chtěl naznačit, že už od pradávna se ví, že takzvané „fake news“ se mnohdy internetem šíří jako lavina.

I přestože někteří pochybovali, tak právě podle Michálkova úsměvu bylo téměř jasné, že se osmadvacetiletý politik pokusil o žertík. Ovšem jednalo se bohužel o vtip, který v danou chvíli nikdo jiný smíchem neocenil. Ani moderátorka, ani druhý host, kterým byl komunista Stanislav Grospič.

Jakousi útěchou pro „šprýmaře“ Michálka může být to, že díky jeho rádoby vtipné vsuvce vznikl už nespočet opravdu legračních videí, kterými se skutečně baví mnoho lidí na sociálních sítích.

Michálek tak vlastně splnil svůj cíl. Pobavil lid. Jen trochu jinak, než sám doufal. Ale i to se počítá!

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:19 18. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  34
 • Super
  12
 • Haha
  9
 • Sladký
  9
 • Cože
  7
 • Tvl
  7
Komentáře