Petra Janáková: Než začala loupit a vraždit, byla nevěstou se synem z prvního manželství

21. června

Takhle žila chladnokrevná vražedkyně Petra Janáková předtím, než od soudu vyfasovala třicetiletý kriminál. Dokonce už měla dítě! | foto: Facebook

Má na svědomí chladnokrevnou popravu, teď ale Petru Janákovou čeká nejméně rok a čtvrt pohody. Protože se jí ve vězení podařilo otěhotnět, byl jí ze zákona přerušen trest. Přestěhovala se k matce do Jilemnice a dost možná už si užívá v obklopení rodiny, tak jako v minulosti. Expres získal nejen fotografie z jejího osobního života, ale dokonce i fotku svatební. Těhotenství pro ni navíc nebude žádnou novinkou, jedno dítě už má!

Soud ji označil za nebezpečnou psychopatku, jejíž resocializace je téměř nemožná a která v případě propuštění bude zřejmě vraždit znovu. Na první pohled byste to přitom do Petry Janákové neřekli.

Expres.cz získal její fotografie z doby před chladnokrevnou popravou sběratele mincí, za niž vyfasovala třicetiletý trest. Janáková na nich působí spíše jako usměvavá mladá dáma, která si užívá života v obklopení v nejbližších.

Právě o rodinu se bude teď, během přerušení jejího trestu, nepochybně opírat. Útočiště našla v bytě své matky přímo na náměstí v Jilemnici.

Takhle žila chladnokrevná vražedkyně Petra Janáková předtím, než od soudu...

Tady bydlí Petra Janáková.

„Majitel bytu pan S. ji tam nechává bydlet a lidé se bojí. Ona se nebude chtít vrátit do kriminálu, určitě něco provede,“ prozradil muž, který toho o rodině Janákových hodně ví.

Podle dosavadních informací se má matka Janákové, paní Zdeňka, za svou dceru mimořádně stydět. Jenže zároveň za ni prý také oroduje a přesvědčuje ostatní, že její dcera není onou chladnokrevnou bestií, za kterou ji všichni považují.

Takhle žila chladnokrevná vražedkyně Petra Janáková předtím, než od soudu...

Petra Janáková s bratrem Jiřím

„Všude říká něco jiného. Vykládá, jaký je holka chudák a že to z ní udělal ten její manžel. Že se ho bála,“ řekl nám člověk z okolí Janákové.

Kdo z vražedného manželského páru Petra Janáková – Jaroslav Janák byl ve skutečnosti „tahounem“, je ale předmětem sporů. Byť se Petra snažila na Jaroslava před soudem všechno hodit, znalci označili právě ji za dominantní osobu, která v jejich vztahu šéfovala.

Takhle žila chladnokrevná vražedkyně Petra Janáková předtím, než od soudu...

Janáková se synem z prvního manželství a manželem Jaroslavem, se kterým chladnokrevnou vraždu spáchala.

Expres každopádně získal jejich svatební fotografie i fotografie ze soukromí a na těch se oba tváří velmi spokojeně, jako šťastný páreček.

Takhle žila chladnokrevná vražedkyně Petra Janáková předtím, než od soudu...

Svatební foto manželů Janákových

Zajímavé je i to, že se na fotkách objevuje i malý chlapec. Jak nám zdroj prozradil, Janákové aktuální těhotenství není první: onen chlapeček je její syn z prvního manželství.

O toho samozřejmě přišla, když byla odsouzena za vraždu a za přípravu dalších čtyř. Aktuálně je dítě v péči svého otce.

Fotogalerie

Komentáře