Záhada bílého pytlíčku slovenského premiéra: Neuvěříte, jak to vysvětlil!

Záhada bílého pytlíčku, která od včerejška hýbe nejen Slovenskem, je snad odhalená. Nový premiér Peter Pellegrini k podezřelé události přinejmenším podal vysvětlení. Soudě dle ohlasů na sociálních sítích jsou ale někteří šťouralové stále nespokojení.

Kontroverzní incident s pytlíčkem se udál během společného rokování Ficova nového předsedy vlády Slovenska Petra Pellegriniho a šéfa koaliční strany Most-Híd Bély Bugára. Ve chvíli, kdy premiér vytáhl z náprsní kapsy mobilní telefon, vypadl i malý předmět nápadně připomínající pytlík s bílým práškem.

To vyvolalo poprask na sociálních sítích i v médiích. Představa, že by mohlo jít o denní zásobu drogy kolumbijské provenience, byla příliš lákavá a okamžitě se na to téma začaly šířit vtípky.

Je možné, aby Robertem Ficem dosazený člověk bral drogy? Zvlášť pikantní by se taková možnost jevila právě pro napojení Ficových lidí na zatčeného mafiána Antonina Vadalu.

Ten bude vydán do Itálie, kde ho obvinili z obchodu s drogami.

Zlé jazyky tvrdí, že Pellegrinimu vypadl sáček s drogami.

Zlé jazyky tvrdí, že Pellegrinimu vypadl sáček s drogami.

Peter Pellegrini na svém Facebooku zveřejnil video natočené cestou ze summitu Evropské unie v Bruselu, který v den jmenování jeho vlády absolvoval. Na záznamu z vládního tryskáče vyjmenovává veškeré události prvního dne v čele nových ministrů a na závěr si připravil malou scénku, která má vysvětlit skutečnou funkci předmětu, který mu z kapes vypadl.

V rámci vysvětlování nakonec uvedl, že psaníčko s kokainem ve svém životě ještě neviděl. Rozuzlení celé záhady vám vysvětlí sám slovenský premiér ve svém videu. Věříte mu?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:54 21. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  23
 • Haha
  15
 • Super
  12
 • Cože
  7
 • Sladký
  7
 • Tvl
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat