Tři knihy a široký úsměv! Tereza se v pákistánské vazbě dobře baví, slzy jsou pryč

2. února 2019
Čekání na trest za pašování heroinu se v pákistánském vězení Tereze Hlůškové (22) pořádně protáhlo. V cele strávila víc než rok a není divu, že začíná propadat beznaději a její nálady se mění rychleji než aprílové počasí. Nyní jí svitla naděje na to, že by její případ mohl dospět ke zdárnému konci.

Zdá se, že Tereziny nářky při poslední návštěvě soudu zabraly. Podle informací Expresu by se měla v únoru dozvědět, co ji čeká a nemine.

„Byla ujištěna, že soud má už k dispozici všechny potřebné informace a výpovědi svědků, a tak by se její případ mohl konečně hnout z místa,“ svěřil Expresu pákistánský zdroj, který mladou ženu během cesty od soudu stihl vyzpovídat.

„Přiznávám, že minulé slyšení u soudu pro mě bylo hodně těžké a ujely mi nervy. Celé to na mě padlo, ničí mě to dlouhé čekání. Hodně teď myslím na svou rodinu, která mi strašně chybí,“ svěřila se Tereza, která má velkou radost z toho, že by její případ mohl být vyřešený už v průběhu února. 

„Konečně dobré zprávy. Věřím, že už budu vědět, na čem jsem, ta nejistota je hrozná,“ dodala pákistánská vězeňkyně, která před pár dny najela na přísný redukční režim. Za rok ve vězení se dost zakulatila a ráda by zase měla zpět svou štíhlou postavu.

„Teď jí jenom jednou denně. Člověk z věznice mi řekl, že k snídani si Tereza dává pouze čaj,“ uvedl náš zdroj. Co se jídla týče, Tereza v pákistánské base nestrádá. Dostává se jí velkého množství zeleniny a třikrát týdně si pochutnává na kuřecím mase. S úspěchem vyzkoušela i tradiční pákistánské pokrmy, které jí údajně velmi zachutnaly.

Dlouhé čekání si Tereza krátí psaním. Ve vězení prý stihla napsat celkem tři knihy.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:05 2. června 2019. Anketa je uzavřena.

  • 69
  • 30
  • 19
  • 14
  • 12
  • 10
Komentáře