jít naiDNES.cz

Kdy Jiří Paroubek vyvede novou přítelkyni? Až se jí bude chtít!

Jiří Paroubek rozhodnutí výboru vůbec nechápe. | foto: Profimedia.cz

Jiří Paroubek poskytl rozhovor magazínu Luxury Prague Life a došlo na přetřes snad všech myslitelných stránek jeho osobního života. Co prozradil o své nové partnerce a kdy ji vyvede?

Jiří Paroubek (64) se nachází uprostřed rozvodového řízení s manželkou Petrou (43), jejíž nečekaný odchod jej velice zasáhl. Jak se snaží vyhnat chmurné myšlenky z hlavy? Pravidelným sportem!

„Snažím si udržovat dobrou fyzickou kondici. Cvičím denně dvě, dvě a půl hodiny a kromě toho běhám. Když jsem byl nedávno v jižní Francii, tak jsem hodně plaval. Denně tak dvě, tři hodiny. Snažím se, abych byl denně v pohybu tak pět hodin. Abych se udržoval v žádoucí kondici, tak je to potřeba,“ uvedl někdejší premiér pro server Luxury Prague Life.

„Neříkám, že to je perfektní, ale tohle všechno hraje roli a roli hraje také mladší partnerka,“ dodal téměř omluvně.

Je zřejmé, že nemluví o Petře, která jej po 10 letech vztahu opustila i s dcerou Margaritou (8). Jak je to tedy s novou přítelkyní Jiřího Paroubka, s níž se dal celkem brzy po manželském odloučení dohromady a už trávili spolu i dovolenou v jižní Francii? Onu dámu prý zná již dlouhá léta a z přátelství se nyní vyvinul vztah. Jen o něm příliš nemluví, protože si to jeho nová přítelkyně zatím nepřeje. „Budu o ní mluvit, až si to bude přát,“ upozorňuje Paroubek na tajnosti se vztahem.

Co Jiří od ženy vlastně čeká?

„Aby ke mně měla hluboký citový vztah a aby si zasloužila, že já mám hluboký vztah k ní. Měla by být také hezká, prostě se mi musí líbit. Měla by mít hodně společných zájmů se mnou. Takové byly vždycky mé představy o mé partnerce a vždy budou,“ uvedl.

„Oceňuji, když na sobě partnerka stále pracuje. Stejně jako se na sobě snažím pracovat já, tak vyžaduji to, aby se sebou taky něco dělala,“ dodal bývalý předseda sociálních demokratů.

Jeho nová přítelkyně na něj má dle jeho slov také velmi dobrý vliv, co se týče zdravého životního stylu. To ovšem pokračuje jen v práci, kterou započala Petra Paroubková, když Jiřího nasměrovala na změnu stravy, hubnutí a cvičení.

„Teď jsem sice ve výborné kondici, aspoň si to tedy myslím, ale měl bych mít takovou partnerku, která se o mě dokáže postarat ve stáří. Doufám ale, že než k tomu dojde, bude to ještě pár let trvat,“ uzavřel Paroubek.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:43 7. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  17
 • Super
  12
 • Haha
  9
 • Tvl
  8
 • Cože
  7
 • Sladký
  6
Komentáře