jít naiDNES.cz

Konečně ho dostala! Paroubek si užívá Francii se ženou, kterou dříve odmítl kvůli Petře

Přistiženi na Riviéře! | foto: wikipedia.com

Jiří Paroubek tráví dovolenou na Riviéře se ženou, jejíž přítomnost se vytrvale snaží zapírat, přestože fotografie, které na místě pořídili čeští turisté, mluví o pravém opaku. Až dosud však nebyla známa identita tajemné dámy. Podle informací deníku Blesk se však jedná o exposlankyni Gabrielu Kalábkovou (41)!

Když se v roce 2007 přišlo na to, že si Jiří Paroubek začal s tlumočnicí Petrou Kováčovou, zcela jistě byla celá řada jeho obdivovatelek zklamaná. Jednou z nich nejspíš byla také vystudovaná vojačka Gabriela Kalábková (41), mladá sociální demokratka, kterou tehdy Paroubek doslova vytáhl nahoru.

Budoucí premiér si Gabrielu tehdy prosadil na volitelná místa pražské kandidátky a navíc mu v roce 2006 pomáhala s organizováním náročného programu. Díky němu se také dostala do dozorčí rady Podpůrného garančního rolnického a lesnického fondu. To byl pro ženu, která až do té doby vedla mladé sociální demokraty na Praze 5, významný posun.

Jakmile se ale Jiří Paroubek stáhl z politiky, znamenalo to konec také pro Gabrielu. V Jiřím totiž ztratila výraznou podporu a kromě toho se již tehdy spekulovalo, že ji jeho vztah s Petrou dost možná zasáhl osobně. Že k sobě dřív mívali poměrně blízko, bylo veřejným tajemstvím.

Ačkoli to tedy rozvádějící se expremiér popírá, zdá se, že se Gabriela po deseti letech dočkala. Paroubek jí to, zdá se, vynahrazuje se vší parádou. Za dovolenou, která očividně ještě není u konce, již teď utratil majlant.

Gabriela Kalábková je vystudovaná vojanda.

Gabriela Kalábková má vojenskou školu.

A jak se zdá, načasování nemohlo být lepší. Zatímco Jiří Paroubek je uprostřed rozvodového řízení a za nějakou dobu z něj tak znovu bude svobodný mládenec, Gabriela Kalábková je již rok svobodná. Možná se tak brzy na scéně objeví nový oficiální pár!

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:43 15. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  26
 • Trapas
  13
 • Haha
  11
 • Tvl
  10
 • Sladký
  9
 • Cože
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat