jít naiDNES.cz

Hvězdy ČT ve StarDance: Fridrichovou nahradila v pořadu kolegyně, Daniela držela plný úvazek

Účast v taneční soutěži StarDance byla pro Noru Fridrichovou (42) nejspíše velice vyčerpávající. Moderátorka pořadu 168 hodin si dokonce musela vzít ve svém pořadu volno a zaskočila za ni kolegyně. Taneční „záhul“ dokázala loni s prací skloubit další hvězda České televize, Daniela Písařovicová (40), která má oproti Fridrichové časově výrazně náročnější styl povolání a navíc v soutěži tančila daleko lépe.

Moderátorka Nora Fridrichová (42) se letos ve StarDance stala prvním „odpadlíkem“. Novinářka České televize u některých diváků propadla i kvůli nesympatii, ale více za to mohlo její taneční neumění.

Před časem se navíc moderátorka svěřila, že do tréninků nedávala maximum a ani neoplývá přirozeným talentem.

„Jsem jako olivy, na ty se taky musí pořádně zatlačit, aby ze sebe vydaly to nejlepší,“ popsala Fridrichová, která prý na tréninky chodila třeba i s hodinovým zpožděním.

Přestože tanci dle svých slov příliš nedala, Fridrichová se rozhodla, že si v práci dá raději volno. Během její účasti ve StarDance ji tak musela zastoupit kolegyně Kristina Ciroková.

Fridrichovou v pořadu 168 hodin nahradila kolegyně Kristina Ciroková.

Moderování pořadu 168 hodin jednou týdně přitom nemá být časově až tak vyčerpávající záležitostí, i když Fridrichová se na výrobě pořadu podílí i jako dramaturgyně. 

Oproti tomu Daniela Písařovicová (40), která byla ve StarDance loni, účast v televizní show skloubila se svým plným úvazkem moderování Událostí a Událostí, komentářů.

Navíc oproti Fridrichové předvedla i velice slušné výkony a vybojovala si pěkné páté místo.

O Písařovicové se ale také říká, že je workoholik a bez práce téměř nežije. „Absolvuji různé PR akce, kostýmní zkoušky a samozřejmě chodím do práce na plný úvazek. Nedokázala jsem si představit, co to je za dřinu a jak moc náročné to je časově. Spím pět šest hodin denně,“ řekla Písařovicová v rozhovoru pro Aktuálně.cz v říjnu 2018 během svého vystupování v soutěži.

Fridrichová smutnila, Záruba se hádal s trolly na Twitteru

Noru Fridrichovou konec ve StarDance jistě velmi mrzel, ale přesto sebeironicky sdílela tweet jednoho uživatele, v němž se mimo jiné píše: „Zatím ji nemůžeme vyhodit z ČT, tak aspoň ze StarDance.“

Tomu se Fridrichová zasmála a přidal se i její partner, hokejový komentátor České televize Robert Záruba. Ten se s trolly rovnou pustil do slovní války.

„Nejzábavnější na tom je tohle: Aby mohlo k tomuto výsledku dojít, museli hlasovat pro Tonyu Graves, která má k jejich hodnotám asi tak blízko jako dalajlama k holokaustu. A zároveň si svou oblíbenou redaktorku vrátili zpátky do 168 hodin. Prostě taková win-win volba,“ napsal uznávaný hokejový expert a vyprovokoval tak další útoky.

„Prosím vás, vyjadřujte se radši jen ke sportu,“ poprosil Zárubu jeden uživatel Twitteru.

„Budu vám vděčný, když mě vynecháte z téhle marné debaty a prezentace vašich myšlenkových pochodů. Děkuju,“ odsekl viditelně rozladěný komentátor.

Robert Záruba a jeho tweet.

Robert Záruba a jeho tweet

„Skutečnost je taková, že nejhorší nebyla, podle poroty určitě ne. Vyřazení zvládla s pokorou a grácií, tedy s opačnými vlastnostmi, než jí se zoufalou snaživostí připisujete. Trollit své nesmysly můžete i jinde. A od příští minuty i budete muset. Sbohem,“ dodal na adresu své partnerky Záruba, který má za sebou také účast v pořadu StarDance.

Fotogalerie

Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Středa 13. listopadu 2019, svátek má Tibor
EXPRES

  • Zprávy
  • Celebrity
  • Černá kronika
  • Jen pro muže
  • Virál
  • Sport
  • Video
  • Telebrity
  • jít naiDNES.cz