Středa 22. ledna 2020, svátek má Slavomír
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Hvězdy ČT ve StarDance: Fridrichovou nahradila v pořadu kolegyně, Daniela držela plný úvazek

  Účast v taneční soutěži StarDance byla pro Noru Fridrichovou (42) nejspíše velice vyčerpávající. Moderátorka pořadu 168 hodin si dokonce musela vzít ve svém pořadu volno a zaskočila za ni kolegyně. Taneční „záhul“ dokázala loni s prací skloubit další hvězda České televize, Daniela Písařovicová (40), která má oproti Fridrichové časově výrazně náročnější styl povolání a navíc v soutěži tančila daleko lépe.

  Moderátorka Nora Fridrichová (42) se letos ve StarDance stala prvním „odpadlíkem“. Novinářka České televize u některých diváků propadla i kvůli nesympatii, ale více za to mohlo její taneční neumění.

  Před časem se navíc moderátorka svěřila, že do tréninků nedávala maximum a ani neoplývá přirozeným talentem.

  „Jsem jako olivy, na ty se taky musí pořádně zatlačit, aby ze sebe vydaly to nejlepší,“ popsala Fridrichová, která prý na tréninky chodila třeba i s hodinovým zpožděním.

  Přestože tanci dle svých slov příliš nedala, Fridrichová se rozhodla, že si v práci dá raději volno. Během její účasti ve StarDance ji tak musela zastoupit kolegyně Kristina Ciroková.

  Fridrichovou v pořadu 168 hodin nahradila kolegyně Kristina Ciroková.

  Moderování pořadu 168 hodin jednou týdně přitom nemá být časově až tak vyčerpávající záležitostí, i když Fridrichová se na výrobě pořadu podílí i jako dramaturgyně. 

  Oproti tomu Daniela Písařovicová (40), která byla ve StarDance loni, účast v televizní show skloubila se svým plným úvazkem moderování Událostí a Událostí, komentářů.

  Navíc oproti Fridrichové předvedla i velice slušné výkony a vybojovala si pěkné páté místo.

  O Písařovicové se ale také říká, že je workoholik a bez práce téměř nežije. „Absolvuji různé PR akce, kostýmní zkoušky a samozřejmě chodím do práce na plný úvazek. Nedokázala jsem si představit, co to je za dřinu a jak moc náročné to je časově. Spím pět šest hodin denně,“ řekla Písařovicová v rozhovoru pro Aktuálně.cz v říjnu 2018 během svého vystupování v soutěži.

  Fridrichová smutnila, Záruba se hádal s trolly na Twitteru

  Noru Fridrichovou konec ve StarDance jistě velmi mrzel, ale přesto sebeironicky sdílela tweet jednoho uživatele, v němž se mimo jiné píše: „Zatím ji nemůžeme vyhodit z ČT, tak aspoň ze StarDance.“

  Tomu se Fridrichová zasmála a přidal se i její partner, hokejový komentátor České televize Robert Záruba. Ten se s trolly rovnou pustil do slovní války.

  „Nejzábavnější na tom je tohle: Aby mohlo k tomuto výsledku dojít, museli hlasovat pro Tonyu Graves, která má k jejich hodnotám asi tak blízko jako dalajlama k holokaustu. A zároveň si svou oblíbenou redaktorku vrátili zpátky do 168 hodin. Prostě taková win-win volba,“ napsal uznávaný hokejový expert a vyprovokoval tak další útoky.

  „Prosím vás, vyjadřujte se radši jen ke sportu,“ poprosil Zárubu jeden uživatel Twitteru.

  „Budu vám vděčný, když mě vynecháte z téhle marné debaty a prezentace vašich myšlenkových pochodů. Děkuju,“ odsekl viditelně rozladěný komentátor.

  Robert Záruba a jeho tweet.

  Robert Záruba a jeho tweet

  „Skutečnost je taková, že nejhorší nebyla, podle poroty určitě ne. Vyřazení zvládla s pokorou a grácií, tedy s opačnými vlastnostmi, než jí se zoufalou snaživostí připisujete. Trollit své nesmysly můžete i jinde. A od příští minuty i budete muset. Sbohem,“ dodal na adresu své partnerky Záruba, který má za sebou také účast v pořadu StarDance.

  Fotogalerie

  Premium

  Vážné nemoci nepadají z nebe. Ničí nás stres, shodují se psycholog i psychiatr

  Lidské tělo má něco jako vnitřní baterku. Když dlouho jedete na rezervy, vypne se imunitní systém a­ organismus to...

  Premium

  Elitní trenér o zákulisí MMA, drogách, penězích i zženštilé společnosti

  Pod jeho vedením vyrostl český šampion Martínek, o něhož projevila zájem slavná organizace UFC. Pro boj v kleci...

  Premium

  Proč vyhraje vodík. Vynálezce Tůma má o budoucnosti automobilů jasno

  Už před dvaceti lety se projel vodíkovým autem, kterým chtějí Japonci na letošní olympiádě v Tokiu propagovat...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 22. ledna 2020, svátek má Slavomír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz