Nikola V., co přežila nehodu u Obrnic: Setkala se zachránkyní Ivou, dala jí plyšáka

Čtvrt roku po děsivé autonehodě u Obrnic se Nikola V. osobně setkala se svým andělem. Ivě S. ze Zlína, která jí zachránila život a utěšovala na místě nehody obě mladé dívky, z nichž nakonec řidička na následky zranění zemřela, darovala plyšáka a také slova vděku.

„Samý zákazy, neřeším zákazy,“ zazní například na začátku videa, ve kterém Nikola V. natáčí jízdu své kamarádky Nikoly B. Dívky se ale po celou dobu více než cestě věnovaly live streamu, který byl k vidění na Facebooku.

Video plné legrácek se rázem změnilo v horor v přímém přenosu. „Kolik jedeš? Ty p*čo, ty p*čo,“ zakřičela Nikola V. na řidičku těsně před nárazem do protihlukové bariéry. I přestože se dívkám dostalo velice rychlé pomoci, tak řidičku už se nepodařilo zachránit. Její zranění byla neslučitelná se životem.

Jedním ze statečných dobrovolníků, kteří okamžitě přiběhli dívkám na pomoc, byla Iva S. ze Zlína, která českou veřejnost okouzlila svým andělským hlasem.

„Nemyslím si, že jsem udělala něco zvláštního. Takhle si myslím, že by zareagovala většina lidí,“ řekla tehdy Expresu žena, jejíž chování obdivovalo mnoho lidí na internetu.

Teď, čtvrt roku od tragické autonehody, se přeživší Nikola V. setkala se svým „andělem“ tváří v tvář. „Chtěla jsem jí s rodiči osobně poděkovat. Měli jsme cestu do Břeclavi. Paní Iva to má blízko, a tak za námi přijela,“ svěřila se dívka pro Blesk.cz.

Setkání to bylo jistě velmi emotivní. Své zachánkyni měla Nikola jistě co říct. „Když jsem vystoupila z auta, objala mě a já jí poděkovala. To bylo moc hezké,“ říká mladá dívka, které nehoda u Obrnic obrátila život na ruby.

„Bavily jsme se spolu spíš o tom, jak se nám teď daří. Jaké to bylo bojovat s nechtěnou popularitou. Zkušenost máme obě. Chtěly jsme se víc poznat,“ prozradila dále Nikola. 

Od táty Nikoly dostala Iva kytici, od mladé dívky zase plyšového bernardýna záchranáře. Nikola ale od Ivy dostala mnohem větší dar. Život.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:45 6. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  18
 • Super
  9
 • Haha
  5
 • Cože
  5
 • Tvl
  5
 • Sladký
  4
Komentáře