Matka tragicky zesnulé Nikoly se z ní snaží udělat hrdinku. Prý zachránila kamarádku

Michaela B. (vlevo) brání svou dceru. | foto: Koláž Expresu

Její dcera zemřela na následky tragické nehody v Obrnicích. Mnoho lidí soudí, že mladá dívka doplatila na nezodpovědnou a divokou jízdu. Její matka má ale jiný názor a snaží se ze své dcery udělat někoho, kdo jen doplatil na hrdinský čin.

Tragická autonehoda se udála ve čtvrtek u Obrnic. Dvě kamarádky se rozhodly natočit na mobil svou divokou jízdu autem a vše online vysílat na Facebooku.

Po deseti minutách legrácek přišel ale náraz, který z původně vtipného streamu udělal horor v přímém přenosu. Nikola B., která auto řídila, zemřela v nemocnici na následky zranění. Její kamarádka měla více štěstí a zdá se, že bude v pořádku.

Většina lidí si je jistá, že za smrtí stojí nezodpovědné chování mladé řidičky. Nikola B. během řízení více než vozovku sledovala svou spolujezdkyni, telefonovala s babičkou a také si zpívala nemravné písničky.

S tím ale nesouhlasí její matka Michaela B., která tragickou nehodu považuje za hrdinský čin své dcery. Je totiž přesvědčená, že Nikola zachránila své kamarádce život statečným gestem, které ji nakonec sprovodilo ze světa.

„Já vím, že udělala chybu. Ale ona za to zaplatila, aby se té druhé nic nestalo,“ řekla Michaela B. pro televizi Nova s tím, že její dcera „stočila volant“, aby tak zachránila spolujezdkyni.

Kromě snahy o očištění jména své dcery se Michaela B. rozhodla také také bojovat za stažení otřesného videa, které ukazuje celou tragédii u Obrnic na Mostecku.

„Už to video prosím vymažte a nechte ji odejít,“ prosila zdrcená žena všechny přítomné na svém Facebooku. Mnoho lidí s ní ale nesouhlasí, a dokonce i Jan Pechout z BESIPu si myslí, že videonahrávka by měla být promítána středoškolákům.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 8. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  192
 • Tvl
  39
 • Haha
  31
 • Super
  21
 • Cože
  18
 • Sladký
  16
Komentáře