jít naiDNES.cz

Já nejsem mrtvá, nepište mi! Tragédie u Obrnic má jednu vedlejší oběť – cizí dívku

Nikola B. si stěžuje: Já nejsem ta, která bourala a natáčela svou smrt! | foto: Facebook.com

Lidé ji mají za mrtvou řidičku, není divu, že se mladá dívka bouří! Nikole B. denně píše spousta lidí, kteří si myslí, že právě ona se stala obětí tragické dopravní nehody u Obrnic. Za vším ale stojí pouze shoda jmen!

Tragická nehoda, kterou už několik dní řeší celé Česko, se stala ve čtvrtek večer u Obrnic. Nikola B. a její kamarádka natáčely divokou jízdu svým Volkswagenem. Mladá řidička neukočírovala vůz ve vysoké rychlosti a narazila do nabourala do protihlukové bariéry.

Jednadvacetiletá dívka zemřela na následky těžkých zranění v nemocnici. Mnoho lidí se snaží tragicky zesnulou řidičku vyhledat na Facebooku a napsat jí něco na její zeď. Ne každému se to ale podaří...

Dost lidí si totiž dívku, která doplatila na svou nezodpovědnost za volantem, plete s jinou Nikolou B. A tu pochopitelně záplava zpráv dost otravuje!

Nikola B. si stěžuje: Já nejsem mrtvá!

Nikola B. si stěžuje: Já nejsem mrtvá!

„Nejsem Nikola B., která měla autonehodu kvůli živému vysílání! Jedná se pouze o shodu jmen, tak už mi, prosím, nikdo kvůli tomu nepište a nedávejte do článků moje fotky,“ napsala mladá žena na svůj profil.

Nikola B. se diví: Lidé si myslí, že zemřela.

Nikola B. se diví: Lidé si myslí, že zemřela.

Nikola B. navíc vůbec nechápe, jak si ji někdo mohl splést s dívkou, která vypadá dost odlišně a navíc bydlí úplně jinde.

„Ta holka vypadala úplně jinak, navíc tu mám jasné informace, že bydlím někde jinde, takže tohle celé fakt nechápu a dost mě to otravuje!“

Jmenovkyni tragicky zesnulé Nikoly tak spousta Čechů na Facebooku prohlásila za mrtvou. Dívka, která nemá s nehodou nic společného, tak ztratila anonymitu a svým způsobem se stala vedlejší oběťí jednoho neštěstí.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:25 9. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  109
 • Tvl
  30
 • Haha
  28
 • Cože
  25
 • Super
  22
 • Sladký
  18
Komentáře

Mohlo by vás zajímat