Nejhloupější nácek Ondra baví internet, jméno jeho přítelkyně také!

Hitem internetu se po nedávném pochodu Prague Pride stala skupinka neonacistů z Prahy. Ta si vzala na paškál duhovou vlaječku a na ukázku svého odporu k LGBT komunitě se ji rozhodla spálit. Jenže ze zdánlivě banální záležitosti se stal lítý boj, při němž plešatí chlapci museli spojit svoje síly, aby po více než minutě vlajku vůbec přemohli! Na jejich účet se teď baví desetitisíce lidí, snad ještě vtipnější je ovšem postava hlavního pyromana. Je jím ‚White power skinhead‘ Ondřej, který si na všech fotografiích pečlivě kryje obličej a vůbec se netají svými radikálními názory. A randí s dívkou s možná nejtypičtějším židovským jménem!

Video pořízené v den pochodu na podporu LGBT komunity Prague Pride už pobavilo statisíce lidí. Skupina neonacistů, kteří sami sebe označují jako vlastence, se na něm rozhodla ukázat svůj odpor k sexuálním menšinám neuvěřitelně odvážným činem: spálením duhové vlaječky. Jenže se z toho stala tak trochu groteska.

Plešatí chlapci s tričky ‚Defend Bohemia‘ zprvu působí odhodlaně. Skandují a prohlašují hesla jako „zapal to“, „ať už to hoří“ nebo „pak jdem do mekáče“. Hlavní aktér si dokonce vyžádá podporu, jenže následně mu spadne čelist. „Jé, nehoří,“ komentuje to jeden z jeho kumpánů s tím, že za to asi může „věter“.

„Hoř, ty ku*vo,“ zakřičí pak trochu nervózně pyroman, kterého vzápětí těžko uvěřitelnou poznámkou „Palach hořel daleko rychlejc“ sklesle doplňuje jeden z kolegů. 

Nakonec se k vlaječce srocují další dva neonacisté, i přes značnou přesilu s ní však několik vteřin bojují a vyslovují dokonce domněnku, že „voni to ty svině maj nehořlavý, vole“.

Vlajka nehoří a Ondřej je z toho viditelně zmaten. „Voni to ty svině maj...

Vlajka nehoří a Ondřej je z toho viditelně zmaten. „Voni to ty svině maj nehořlavý, vole,“ vyslovuje svou domněnku jeden z jeho kumpánů.

Když po více než minutě objekt jejich nenávisti konečně vzplane, nikterak inteligentním chlapcům to způsobí nefalšovanou radost. Začnou nejprve vydávat těžko popsatelné zvuky a pak skandují: „Už to hoří!“

White power skinhead Ondřej

Kapitolou sám o sobě je hlavní aktér videa, pražský neonacista Ondřej Pešta. Sám sebe označuje za nacionalistu a v kolonce osobních informací na Facebooku, kam si většina lidí přidává svoje zaměstnání, má napsáno, že je „radikálním aktivistou ve společnosti White power skinhead“.

Na mikinu „nacionalismu není zločin“ je Pešta zjevně hrdý, má ji totiž na všech...

Na mikinu s nápisem „Nacionalismus není zločin“ je Pešta zjevně hrdý, má ji totiž na všech fotografiích.

„Za to, že říkám věci přesně, jak je vidím, za to se nestydím, za to se klidně posadím,“ stojí dále v jeho osobních informacích. Jenže to nebude tak úplně pravda, Ondřej si totiž na všech fotografiích pečlivě chrání obličej kuklou. V tuhle chvíli už mu to však není nijak platné.

Na jedné fotce Pešta oslavuje hnutí První republika. Na další má lebku...

Na jedné fotce Pešta oslavuje hnutí První republika. Na další má lebku německých divizí SS Totenkopf.

„No určitě, jasně. Ať to jde vidět!“ odpovídá totiž pohotově ve zmíněném videu kameramanovi, který se ho ptá, zda ho může zveřejnit na internetu. A protože tak nakonec učinil, celý národ teď opravdu vidí, jak Ondřej vypadá.

A na závěr ještě perlička: Na Facebooku se tento neonacista chlubí svojí láskou. Tou je mladá slečna s jedním z nejtypičtějších židovských jmen Ester. A úsměvné je i její příjmení – Černá! 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:56 12. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  88
 • Trapas
  19
 • Sladký
  14
 • Super
  11
 • Tvl
  10
 • Cože
  7
Komentáře