jít naiDNES.cz

Málem mi zabily těhotnou ženu! Promluvil svědek jízdy smrti dvou Nikol

Nikola B. byla pěkné kvítko. Ráda se fotila během jízdy autem a také měla pašovat migranty. | foto: Facebook.com

Na čtvrteční večer Jan V. jen tak nezapomene. Na vlastní oči totiž viděl umírat mladičkou řidičku Nikolu B., která havarovala se svou kamarádkou. Nechybělo málo a nezodpovědná dívka ohrozila svou divokou jízdou minimálně dva další životy.

Šílená tragédie, kterou už několik dní řeší celé Česko, se udála ve čtvrtek večer u Obrnic na Mostecku. Dvě mladé dívky se bavily tím, že natáčely svou divokou jízdu autem na mobilní telefon a vše sdílely online na svém Facebooku.

Po pár minutách smíchu a legrácek je na videu vidět, jak Nikola B. nezvládla řízení ve vysoké rychlosti a její Volkswagen tak skončil v protihlukové bariéře. Životem nakonec zaplatila pouze mladá řidička, lidských ztrát ale mohlo být daleko více!

Kromě spolujezdkyně byla v ohrožení také těhotná přítelkyně jednoho ze svědků nehody.

„Zastavili jsme na čůrání asi o tři minuty dříve a o 50 metrů dál. Moje těhotná partnerka s dvouletou dcerkou dřepěly zrovna ve chvíli nárazu pod svodidly ve křoví. Za nimi bylo hned naše auto a já stál za ním, svěřil se pro Blesk.cz Jan V., který za nabouraným Volkswagenem přiběhl jako první.

Kdyby to holkám ustřelilo o desetinu vteřiny později, mohla se stát hrozná katastrofa. Mohli to odnést nevinní lidé a z řidičky mohl být trojnásobný vrah, jelikož i život mého nenarozeného syna by se v tu chvíli počítal,přemítá dále muž, který dělal co mohl, aby zachránil život oběma dívkám.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:12 6. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  103
 • Trapas
  42
 • Cože
  23
 • Super
  22
 • Sladký
  22
 • Haha
  18
Komentáře