jít naiDNES.cz

Obětí nehody na Smíchově byla kynoložka Petra. Zůstaly po ní dvě děti

Petra F. byla kynoložkou a vášnivou milovnicí psů. | foto: Týdeník policie, koláž Expresu

Za nezodpovědnou pejskařku dosud veřejnost měla pětatřicetiletou ženu, která v pátek ráno přebíhala i se dvěma mazlíčky frekventovanou silnici na Smíchově. Ji a jednoho ze psů přitom srazila motorka. Jak se teď ukázalo, ve skutečnosti byla Petra F. (†35) kynoložkou, která psy cvičila. Smutnou skutečností je, že na ni doma marně čekal manžel se dvěma dětmi.

K tragické nehodě došlo v pátek ráno na smíchovském Hořejším nábřeží. Pejskařka tam ještě za tmy přecházela frekventovanou silnici, těsně před cílem se ale z neznámého důvodu zastavila. Srazila ji motorka, načež žena i jeden z jejích psů letěli 10 metrů. Oba zemřeli.

Jak teď vyšlo najevo, šlo o pětatřicetiletou Petru F. Právě psům zasvětila svůj život, byla kynoložkou ve službách Záchranné brigády kynologů Praha. Vychovávala a cvičila záchranářské psy.

Právě Záchranná brigáda kynologů Praha na svých stránkách Petře věnovala dojemný článek, v němž na svou zesnulou kolegyni vzpomíná. Zároveň je ve článku zmíněna smutná skutečnost. V pátek ráno na svou ženu a maminku marně čekali Petřin manžel a jejich dvě děti.

Pejskařka na Hořejším nábřeží přecházela frekventovanou silnici, po srážce s...

Žena letěla 10 metrů, na místě zemřela.

„Péťa byla živel, který svojí energií ohromoval všechny lidi kolem sebe. Asi všichni ji vidíme před sebou, jak neustále trénuje, jak pobíhá po cvičáku, kam dorazila autobusem s batohem, kočárem a několika psy. Její energie byla nenapodobitelná, aspoň pro nás, kteří energií zrovna nesrší,“ píše se na stránkách.

Pejskařka na Hořejším nábřeží přecházela frekventovanou silnici, po srážce s...

Policisté vyšetřují okolnosti nehody.

Petra F. prý cvičení psů zasvětila život. Svého parťáka Charlieho, který v osudný okamžik zemřel s ní, podle kolegů zachránila ze špatných podmínek.

„Vždy se snažila lidem kolem sebe pomoci a vyhovět a trénink byl, kromě rodiny, její život a velká radost. Byla tak trochu jako neřízená střela, která proběhla naším životem a životem svých blízkých jako kometa a zanechala po sobě pusto a prázdno. Už nikdy nenašlape další stopu, už nikdy nesloží další zkoušky. Nejde nic říct, nejde nic změnit, nic už jejím blízkým nepomůže. Osudové je, že ‚duhový most‘ přešla v doprovodu svého milovaného psa Charlieho, kterého zachránila ze špatných podmínek. Milá Petro, ať je ti tam, za duhovým mostem, dobře. Budeš nám moc chybět, ale z našich srdcí už tě nic nevymaže,“ píše se v článku.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat