Nehoda slovenských motorkářů: Z nevěsty je vdova! Marián (†31) umíral ženě před očima

9. června 2020
Manželé Marián (†31) a Gréta (27) z Rimavské Soboty v pátek oslavovali půlroční výročí svatby. Oba byli vášniví motorkáři, a tak se druhý den chtěli trochu projet. Láska k motocyklům ale jejich životní pouť předčasně ukončila. Na následky havárie kromě Mariána zemřel i jeho kamarád Daniel (†25). Zdrcená vdova posílá své životní lásce dojemné vzkazy do nebe!

Gréta se svým manželem Mariánem se rozhodli strávit minulou sobotu ještě se dvěma kamarády na motorkách. Stačila ale chvilka nepozornosti a obří tragédie byla na světě.

Marián i jeho kamarád Daniel narazili v plné rychlosti do Volkswagenu Golf, který byl před nimi. Řidič automobilu chtěl odbočit doleva a dával přednost vozidlům jedoucím naproti. 

Slovenský list Nový Čas píše, že Daniel přes auto přeletěl a jeho motorka po nárazu skončila na dvě části. Po Danielovi narazil do vozu i Marián s manželkou Grétou.

„Oba řidiči na místě zemřeli. Spolujezdkyně utrpěla těžká poranění,“ informovala policejní mluvčí Mária Faltániová.

Nehodu nepřežili dva lidé.

Nehodu nepřežili dva lidé.

Podle výše uvedeného deníku je Gréta je v současné době v nemocnici, kde jí operovali ruku. Se ztrátou milované osoby se sedmadvacetiletá žena vyrovnává velmi těžce. S Mariánem byli svoji teprve půl roku a plánovali si krásný společný život.

Ještě nedávno se Gréta radovala ze sňatku se životní láskou.

Ještě nedávno se Gréta radovala ze sňatku se životní láskou.

Budu ti navždy věrná, vrať se mi!

Na svém Facebooku si Gréta změnila profilovou fotku na černý obrázek a její zeď je plná smutných vzkazů do nebe. 

„Vrať se mi, prosím, andílku,“ píše Gréta svému manželovi pár hodin po nehodě.

„Lásko, čekej na mě, já ti budu dole navždy věrná. Brzy, nezapomeň, slíbili jsme si to,“ napsala zdrcená vdova druhý den.

Podle policejní mluvčí řidič volkswagenu před jízdou alkohol nepožil, u obou motorkářů budou výsledky známy až po pitvě. 

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:00 středa 7. října 2020. Anketa je uzavřena.

  • 90
  • 58
  • 48
  • 47
  • 46
  • 36
Komentáře