MMA zápasník Matouš Kohout měl zavinit dopravní nehodu. Druhý řidič zemřel

MMA zápasník Matouš Kohout měl zavinit smrtelnou nehodu. | foto: Instagram

V ranních hodinách došlo na okraji Prahy k tragické dopravní nehodě. Po čelním střetu dvou automobilů zemřel osmačtyřicetiletý muž, kterému nepomohl ani včasný příjezd sanitky. Druhým řidičem byl známý zápasník MMA, pětadvacetiletý Matouš Kohout, který nehodu podle všeho zavinil.

Záchranáři před sedmou hodinou ranní vyjížděli k nehodě v křižovatce ulic Průmyslová a Českobrodská na okraji Prahy, kde se čelně srazila dvě auta. Přestože na místo dorazili během šesti minut, nedokázali už pomoci osmačtyřicetiletému řidiči, který ještě na místě zemřel.

Druhým aktérem nehody byl pětadvacetiletý muž, který ji měl podle všeho i zavinit. Jak vyšlo najevo, byl jím jeden z předních českých MMA bijců Matouš Kohout. Serveru TN.cz to potvrdil Martin Kublebeck, asistent trenéra v SK TKBC Praha, kde Kohout trénuje. Plánované zápasy jeho svěřence se ruší.

Kohout se pravděpodobně vracel domů z práce, byl unavený a udělalo se mu špatně. Extra.cz to řekl jeho kamarád a další známý zápasník Petr „Píno“ Ondruš. Kohout si podle informací prý samotný náraz nepamatuje, po něm se ale snažil druhému řidiči poskytnout pomoc. Sám utrpěl zranění, ta však zřejmě nejsou vážná.

Případem se už zabývá policie, která nehodu vyšetřuje jako trestný čin usmrcení z nedbalosti a bude zkoumat míru zavinění jednotlivých účastníků.

Matouš Kohout se řadí mezi špičku českého MMA, v němž bojuje pod známou organizací XFN. Dříve se věnoval thajskému boxu (Muay Thai), ve kterém se dokonce stal mistrem České republiky a dvakrát získal bronz na mistrovství Evropy.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:43 13. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  7
 • Super
  4
 • Haha
  3
 • Cože
  3
 • Trapas
  3
 • Sladký
  3
Komentáře