Úterý 21. ledna 2020, svátek má Běla
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Předváděl se v autě, dříve srazil ženu, říkají o údajném řidiči mustangu známí

  Miloval adrenalin a rychlou jízdu. Vojtěch Ch. (30), který má být tím, kdo způsobil v sobotu u Špindlerova Mlýna nehodu, která si zatím vyžádala minimálně jeden lidský život, nebyl podle svých kamarádů zrovna vzorným řidičem. V minulosti prý dokonce srazil neznámou ženu!

  Na sociální síti Facebook čelí údajný viník nehody u Špindlerova Mlýna Vojtěch Ch. lynči. Mnozí mu přejí smrt, jiní se snaží „digitální davy“ uklidňovat a ozvali se i ti, kteří se Vojtěcha snaží bránit. 

  Jeden z těchto lidí tvrdí, že automobilového závodníka zná zhruba patnáct let a rozhodně to prý není člověk, který by neměl svědomí, svou chybu si prý určitě dobře uvědomuje.

  „Ano, udělal chybu. Předváděl se a zabil člověka, druhého vážně zranil. Znám ho osobně mnoho let a rozhodně to není člověk, který nemá svědomí. To, že zabil někoho, ho bude tížit do konce života. Pravděpodobně se chtěl předvést před malým klukem, co auto dovede, a nezvládl řízení. Rozhodně není od věci přát smrt jeho rodině. Lituji, že se něco takového stalo, musí být potrestán,“ uvádí na sociální síti člověk, který vystupuje pod anonymní přezdívkou.

  Vojtěchův kamarád dále píše, že amatérský závodník údajně způsobil v minulosti nehodu. Tuto informaci šíří po sociálních sítích i další lidé.

  V minulosti prý srazil neznámou ženu

  „Srazil ženskou při couvání. Pokud vím, tak ji při couvání přehlédl. Přiznávám, jezdil občas jako prase a dělal ptákoviny, to je pro něj neodpustitelné. Koledoval si o průser, který nyní přišel,“ píše dále Vojtův dlouholetý kamarád.

  Další údajný Vojtův známý na Facebooku píše, že ho znal ze školení prodejců automobilů a ani tam se nechoval příliš ukázkově.

  „Nechápu, jak to mohl tenhle člověk dělat. Byl to vždycky ten největší blb, každý z něj měl srandu. Machroval driftováním v bavoráku, ale jinak neuměl vůbec nic. Takovým lidem auto do ruky nepatří,“ uvádí jistý pan Honza.

  Nehodu nepřežil brigádní generál Milan Jakubů

  Sobotní autonehoda u Špindlerova Mlýna je v posledních dnech velkým tématem. 

  Podle svědků tragédie měl řidič mustangu, údajně amatérský automobilový závodník Vojtěch Ch., vjet v zatáčce do protisměru a vrazit do Škody Rapid, ve které zrovna seděl brigádní generál Armády České republiky Milan Jakubů. Ten byl na místě mrtvý. 

  Milan Jakubů

  Jeho sedmačtyřicetiletá spolujezdkyně podle dostupných informací bojuje o život v nemocnici. V mustangu ještě kromě řidiče seděl jeho dvanáctiletý bratr.

  Ve Fordu Mustang s Vojtou Ch. měl jet i jeho mladší bratr.

  Vojtěch Ch. podle svědků jel až 150 km/h a honil se po silnici se svým otcem, který jel také v mustangu. To ale Vojtěch popřel.

  „My jsme nezávodili, nedocházelo tam k předjíždění. Byli jsme za sebou, vezl jsem syna řidiče toho červeného vozu,“ řekl Vojtěch Ch. pro TN.cz. Policie nehodu stále ještě prošetřuje a zatím nevznesla obvinění.

  Byli jste svědkem výše popsané nehody? Znáte Vojtěcha Ch.? Ozvěte se nám na e-mail tip@expres.cz.

  Fotogalerie

  Premium

  Proč vyhraje vodík. Vynálezce Tůma má o budoucnosti automobilů jasno

  Už před dvaceti lety se projel vodíkovým autem, kterým chtějí Japonci na letošní olympiádě v Tokiu propagovat...

  Premium

  Převratná metoda z IKEM: jak zhubnout přeprogramováním metabolismu

  Lékař Marek Beneš je už třetím rokem vedoucím lékařem projektu, při kterém se pomocí laseru „oslepí“ nervové buňky...

  Premium

  Přivřela oči a doufala v polibek. Manžel ji místo toho shodil ze srázu

  Ležela vedle něj a pravidelně oddychovala. Odtáhl se od ní, co mu jen postel dovolila, a otočil se zády. Musí to udělat...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 21. ledna 2020, svátek má Běla
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz