Smutná galerie Nečasových: Ukřivděné pohledy Petra a chlupaté šaty Jany

Na pětasedmdesátinách Felixe Slováčka jste mohli potkat řadu známých tváří, ale bývalého předsedu vlády Petra Nečase s manželkou Janou by tam čekal málokdo. Veřejnosti se totiž snaží dvojice spíše stranit. A bylo vidět, že především expremiér příliš spokojenosti nevyzařuje.

Manželé Jana a Petr Nečasovi dorazili do pražského Divadla Hybernia popřát slavnému hudebníkovi, ale slavnostní náladu byste jen stěží zaregistrovali.

Bývalý ministerský předseda se konstantně tváří jako martyr u mučení a člověk by mu za ty psí oči nejraději nabídl korunu.

To dominantní Jana Nečasová působila jako vždy mnohem suverénněji než manžel. Černé šaty decentně skryly baculaté tvary bývalé ředitelky premiérovy kanceláře a zrzavá barva vlasů spolu s psaníčkem značky Yves Saint Laurent za pěkných pár tisíc podtrhly ráznou osobnost českou justicí unavené ženy.

Expremiér vypadá jako šťastný člověk, co říkáte?

Nečasová se po všech životních zklamáních upnula na pomoc zvířátkům a bylo to poznat i na jejím oblečení, kde mohl pozorný pozorovatel vystopovat zvířecí chlupy.

Ten večer měla ale místo pejska manžela, který se už snad nikdy neusměje. Ostuda po nuceném pádu jeho vlády a odchodu do politického důchodu na něm evidentně zanechala nezhojitelné rány.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:50 28. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  297
 • Trapas
  160
 • Tvl
  52
 • Super
  43
 • Cože
  41
 • Sladký
  34
Komentáře