Název strany už máme! Klaus ml. přibral Zahradníkovou a finišuje s přípravami

Brzy vše oznámíme! Klaus ml. finišuje s přípravami nové strany, přibral i kolegyni z ODS Zuzanu Majerovou Zahradníkovou. | foto: Facebook

Z ODS dostal Václav Klaus mladší padáka, a tak nezahálel a začal pracovat na založení nové strany. A ta už prý dostala reálné obrysy! Jak Klaus prozradil, dávno už vybral i její název a brzy vyrazí s kůží na trh. „Desátého června to budeme všechno prezentovat,“ vysvětluje populární politik. Parťačku mu bude dělat Zuzana Majerová Zahradníková, která právě kvůli Klausovi mladšímu opustila ODS.

Kolem vyhazovu Václava Klause mladšího z ODS, kterou bezmála před třiceti lety založil jeho otec, bylo pořádné haló. To už ale utichlo, pozornost se totiž obrátila ke Klausově nově vznikajícímu politickému subjektu. Očekává se, že by mohl právě ODS přebrat řadu voličů.

Jak se zdá, Klausova nová strana začíná dostávat reálné obrysy. Ráno syn bývalého prezidenta oznámil, že do vznikajícího týmu přijal výraznou posilu. Tou je jeho kolegyně z ODS Zuzana Majerová Zahradníková.

„Dva roky stará fotka, dva učitelé na nevolitelných místech kandidátky (zejména Zuzka v Olomouci). Nyní spolu zakládáme novou stranu – Mission Impossible 2,“ napsal Klaus mladší na Facebooku.

Brzy vše oznámíme! Klaus ml. finišuje s přípravami nové strany, přibral i...

Brzy vše oznámíme! Klaus ml. finišuje s přípravami nové strany, přibral i kolegyni z ODS Zuzanu Majerovou Zahradníkovou.

Vzhledem k tomu, že zatím Klaus mladší pustil do světa jednu z mála faktických informací o vznikající politické straně, zajímalo nás, jak daleko jeho přípravy jsou. A zdá se, že už jen dolaďuje poslední detaily. Už brzy totiž junior vyjde, jak se říká, s kůží na trh!

„Desátého června to budeme všechno prezentovat. Všechno, přípravný výbor, lidi, program, název a tak. Takže se omlouvám, ale do té doby vám nemůžu nic prozrazovat,“ řekl nám.

Václav Klaus mladší přitom ještě nedávno prosil veřejnost o pomoc s hledáním názvu nové strany. Jak ale prozradil, ten už má ve skutečnosti promyšlený dávno a prosba směrem k veřejnosti tak byla zřejmě jen rozprouděním konverzace.

„Neinspirovali jsme se, ten název už jsme měli vybraný předtím,“ vysvětlil Klaus.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat