Selfie v den napadení? Cizinci, co zbili v Praze číšníka, si říkali hlídka nabouchanců

Pohodový víkend turistů v Praze. Tak na první pohled působí fotografie, která teď koluje po sociálních sítích a jsou na ní zachyceni agresoři, kteří surově zbili číšníka pražské restaurace. Útočníci, které se podařilo zadržet na Letišti Václava Havla, si říkali „hlídka nabouchanců“.

Všichni vysmátí, jako by se nic nedělo, a k tomu komentář „swole patrol“ (v překladu do češtiny hlídka nabouchanců, pozn. red.)

Navíc podle oblečení, jež na sobě na snímku turisté, kteří přicestovali z Nizozemska, je dost možné, že fotografie vznikla v den napadení. 

Partička srabů v den, kdy si vyšlápli na českého číšníka.

Partička srabů v den, kdy si vyšlápli na českého číšníka.

Buď tedy agresoři takto krásně pózovali předtím, než zbili do bezvědomí českého číšníka Mirka V., anebo se jako sluníčka tetelili blahem těsně po jejich nechutném činu.

Cizinci, kteří nezapřou svůj orientální původ, napadli pražského šestatřicetiletého číšníka poté, co je upozornil, aby v restauraci nepili vlastní alkohol. 

Jeden z agresorů Mirka V. kopal a mlátil i ve chvíli, kdy číšník ležel bezvládně na zemi. Cizinci z Nizozemska českého občana zbili takovým způsobem, že napadený skončil s vážnými poraněními v nemocnici, kde se musel podrobit operaci hlavy.

Agresory, kteří byli v Praze na dovolené, zachytili policisté na Letišti Václava Havla díky všímavému kolemjdoucímu. Na dva ze sedmi cizinců už kriminalisté podali podnět na vzetí do vazby, další tři jsou podezřelí ze spáchání trestného činu výtržnictví.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:58 23. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Cože
  16
 • Super
  12
 • Trapas
  10
 • Tvl
  9
 • Haha
  8
 • Sladký
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat