Agresivní cizinci před zkopáním číšníka osahávali Češku a napadli jejího kamaráda

Šokující incident, kdy skupina snědých cizinců brutálně zbila číšníka v centru Prahy, zřejmě nebyl jediným, kterého se v ulicích města dopustili. Televizi Prima se ozval svědek, který měl s partičkou agresorů co do činění už v pátek. Nejprve prý osahávali jeho přítelkyni a následně napadli jeho kamaráda!

Veřejnost šokovaly sobotní záběry z Vladislavovy ulice v centru Prahy, na nichž partička agresorů brutálně napadla číšníka jedné z místních restaurací.

Muži exotického původu nedokázali skousnout, že je upozornil, aby nekonzumovali vlastní alkohol. Číšníka proto začali mlátit a kopat jako smyslů zbavení, dokud se bezvládně nesložil k zemi. Následně musel být převezen na jednotku intenzivní péče a podstoupil operaci hlavy. Muži z místa činu utekli.

Jak se ale ukázalo, sobotní útok nebyl jediným, kterého se partička agresivních cizinců dopustila! Televizi Prima se ozval muž, který s nimi měl co do činění už v pátek v noci u baru poblíž Staroměstského náměstí.

„Jeden z těch chlapů přišel k mojí přítelkyni a začal ji osahávat, tak jsem ho upozornil. V tu chvíli jeden z těch lidí napadl mého kamaráda, který dostal od něj pěstí a pak musel jet do nemocnice na šití. Vyrojilo se jich tam asi sedm a hrozně rychle utekli,“ prozradil v reportáži Primy jeden z napadených Filip Kostov.

Policii nyní chodí desítky poznatků k podezřelým a podle policejního mluvčího Jana Daňka by mělo brzy dojít k dopadení útočníků. Jsou podezřelí ze spáchání trestného činu těžké ublížení na zdraví a výtržnictví, za což jim hrozí až deset let odnětí svobody.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:03 21. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  38
 • Trapas
  12
 • Super
  11
 • Sladký
  9
 • Haha
  8
 • Cože
  8
Komentáře